Проходження: Expedition
Vakron Sky Island · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 11:30
- 5 гравців
- 15 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 16,6 тис. · 29,9% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 6:32
16,5 тис.DPSШкода 6,64 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
9 922Середній DPS
14,9 тис.DPS лічильника
6,85 млнШкода
52HPS
36,1 тис.Лікування
37,2%Надлишкове лікування
222 тис.Отримана шкода
1Смерті
3 058Удари
45,6%Critical Hit
7:06Активний час
7:38Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit45,5%
Втрачений час1,9%
Back Attack Hits87,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits11,8%
Parryнемає
Double Hits8,6%
Найбільше шкоди під ефектом
98,4%Exploit Weakness
94,1%Insignia
86,9%Fire Mark
Ключові навички45,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 60,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,25 млн | 18,8% | 43,7% | 87 | 64 | 14,4 тис. | |
| 1,18 млн | 17,7% | 50,2% | 257 | 143 | 4 575 | |
| 575 тис. | 8,7% | 49,2% | 126 | 109 | 4 563 | |
| 525 тис. | 7,9% | 47,1% | 255 | 131 | 2 058 | |
| 485 тис. | 7,3% | 51,9% | 129 | 114 | 3 757 | |
| 481 тис. | 7,2% | 41,2% | 594 | 118 | 809 | |
| 449 тис. | 6,8% | 46,8% | 479 | 144 | 936 | |
| 401 тис. | 6% | 41,8% | 340 | 126 | 1 178 | |
| 265 тис. | 4% | 57,1% | 35 | 32 | 7 576 | |
| 245 тис. | 3,7% | 50,6% | 154 | 154 | 1 590 | |
| 186 тис. | 2,8% | 44,3% | 122 | 122 | 1 528 | |
| 139 тис. | 2,1% | 53,8% | 13 | 7 | 10,7 тис. | |
| 93,8 тис. | 1,4% | — | 0 | 0 | — | |
| 90,4 тис. | 1,4% | 70% | 10 | 8 | 9 039 | |
| 86,8 тис. | 1,3% | 25% | 48 | 14 | 1 808 | |
| 81 тис. | 1,2% | 46,9% | 294 | 217 | 276 | |
| 39,8 тис. | 0,6% | 28,6% | 14 | 12 | 2 842 | |
| 34,5 тис. | 0,5% | 42,9% | 14 | 7 | 2 463 | |
| 25,4 тис. | 0,4% | 66,7% | 3 | 3 | 8 455 | |
| 12,9 тис. | 0,2% | 33,3% | 3 | 3 | 4 313 |
Parry немає · Multi-Hit 1 590. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,84 млн | 42,8% | 48,5% | Вбито на 3:05 | |
| 1,87 млн | 28,2% | 46,6% | Вбито на 1:52 | |
| 1,57 млн | 23,6% | 39,1% | Вбито на 1:42 | |
Enraged Rock Spirit | 240 тис. | 3,6% | 56,1% | Вбито 4 |
Enraged Earth Spirit | 119 тис. | 1,8% | 44,7% | Вбито 2 |
Vakron's Thorn Root | 12 | 0% | 0% | Вбито на 2:48 |
Detoxifying Rafflesia | 5 | 0% | 0% | Вбито на 0:35 |
DPS за 5 сПік 39,5 тис. · середнє 16,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | TiereБій 1:43 | ThamonБій 1:52 | VakronБій 3:05 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FuryossaTassin | 17 431 | 17 591 | 16 550 | 11 106 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| HebemBaba | 15 140 | 19 766 | 15 343 | 9 922 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| X7CODEBakarma | 9 033 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 934 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| VentyCurseBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 154 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MOCRO67Ludra | 5 060 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 5 321 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FuryossaTassin | – | 88 211 | 1 947 | 52 482 | 141 551 | 0 | 6 |
| HebemBaba | – | 88 783 | 1 680 | 36 052 | 222 340 | 1 | 7 |
| X7CODEBakarma | – | 74 854 | 1 564 | 138 236 | 278 780 | 0 | 19 |
| VentyCurseBakarma | – | 69 696 | 1 697 | 12 787 | 135 874 | 1 | 3 |
| MOCRO67Ludra | – | 76 677 | 1 565 | 519 664 | 148 028 | 1 | 3 |