Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:58
- 5 гравців
- 16 вбивств
- Європа
Розбивка
Шкали скорочено: одне з вивантажень цього проходження пропустило частину шкал і журналів перед смертю, щоб не перевищити ліміт розміру.
Усі бої з босами · DPS лічильника 28,3 тис. · 19,5% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 6:45
30,6 тис.DPSШкода 13,19 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
24,5 тис.Середній DPS
28,3 тис.DPS лічильника
13,19 млнШкода
169HPS
91,4 тис.Лікування
77%Надлишкове лікування
240 тис.Отримана шкода
4Смерті
2 814Удари
28,7%Critical Hit
43,3%Частка призваних істот
6:45Активний час
7:46Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit28,7%
Втрачений час13,1%
Back Attack Hits46,4%
Частка влучань98,5%
Perfect Hits17,6%
Parry42
Double Hits9%
Найбільше шкоди під ефектом
57,2%Insignia
57%Element Unification
54,3%All Element Boost
Ключові навички33,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 33,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,72 млн | 13,1% | 22,3% | 130 | щонайменше 106 | 13,2 тис. | 5 | |
| 1,37 млн | 10,4% | 27,4% | 106 | щонайменше 87 | 12,9 тис. | 3 | |
| 1,32 млн | 10% | 18,8% | 170 | щонайменше 149 | 7 737 | 2 | |
| 1,06 млн | 8,1% | 32,7% | 385 | щонайменше 350 | 2 760 | 4 | |
| 850 тис. | 6,4% | 29,8% | 178 | щонайменше 159 | 4 778 | 4 | |
| 766 тис. | 5,8% | 25% | 200 | щонайменше 134 | 3 828 | 5 | |
| 716 тис. | 5,4% | 24,7% | 77 | щонайменше 55 | 9 298 | 1 | |
| 711 тис. | 5,4% | 24,3% | 136 | щонайменше 57 | 5 228 | 3 | |
| 613 тис. | 4,6% | 24,8% | 141 | щонайменше 139 | 4 350 | 3 | |
| 560 тис. | 4,2% | 18,9% | 37 | щонайменше 34 | 15,1 тис. | 1 | |
| 489 тис. | 3,7% | 28,9% | 38 | щонайменше 34 | 4 297 | немає | |
| 332 тис. | 2,5% | 28,2% | 39 | щонайменше 36 | 8 525 | 1 | |
| 321 тис. | 2,4% | 32,2% | 118 | щонайменше 117 | 2 724 | 1 | |
| 317 тис. | 2,4% | 35,8% | 95 | щонайменше 91 | 3 341 | немає | |
| 312 тис. | 2,4% | 13,6% | 81 | щонайменше 73 | 3 849 | немає | |
| 297 тис. | 2,3% | 22,5% | 102 | щонайменше 93 | 2 910 | 2 | |
| 292 тис. | 2,2% | 24,8% | 210 | щонайменше 196 | 1 391 | 2 | |
| 280 тис. | 2,1% | 23,9% | 88 | щонайменше 81 | 3 181 | 1 | |
| 192 тис. | 1,5% | 27,4% | 252 | щонайменше 236 | 761 | 1 | |
| 186 тис. | 1,4% | 96,7% | 91 | щонайменше 38 | 2 049 | немає | |
| 148 тис. | 1,1% | 29,4% | 85 | щонайменше 84 | 1 746 | 1 | |
| 119 тис. | 0,9% | 16,7% | 12 | щонайменше 11 | 4 342 | немає | |
| 82,8 тис. | 0,6% | 32% | 25 | щонайменше 25 | 3 311 | немає | |
| 74,7 тис. | 0,6% | 20% | 10 | щонайменше 8 | 7 472 | 2 | |
| 65,8 тис. | 0,5% | 12,5% | 8 | щонайменше 8 | 8 226 | немає |
Parry 42 · Multi-Hit 921. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 5,28 млн | 40% | 20% | Вбито на 4:04 | |
| 3,91 млн | 29,6% | 33,6% | Вбито на 1:44 | |
| 3,03 млн | 22,9% | 33,5% | Вбито на 1:52 | |
| 338 тис. | 2,6% | 51,1% | Вбито 3 · Кінець не видно 2 | |
| 239 тис. | 1,8% | 80% | Вбито 4 | |
| 118 тис. | 0,9% | 50% | Вбито на 0:25 | |
| 103 тис. | 0,8% | 41,2% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 60,9% | |
Інші цілі | 183 тис. | 1,4% | 40% | Не вбито |
DPS за 5 сПік 93,6 тис. · середнє 30,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:52 | Enhanced HarconБій 1:40 | Ultimate BerkБій 3:38 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TimortEreshkigal | 27 127 | 33 989 | 24 315 | 21 857 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| 100PitaxBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SombraFregion | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BerwitaFregion | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NelumboEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TimortEreshkigal | – | 136 934 | 2 774 | 297 633 | 578 366 | 2 | 6 |
| 100PitaxBakarma | – | 172 206 | 2 802 | 15 551 | 174 188 | 4 | 4 |
| SombraFregion | – | 167 030 | 2 778 | 89 429 | 350 183 | 3 | 4 |
| BerwitaFregion | – | 165 389 | 2 813 | 91 433 | 239 755 | 4 | 2 |
| NelumboEreshkigal | – | 131 122 | 2 671 | 552 395 | 182 599 | 3 | 3 |