Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 10:23
- 5 гравців
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 14,4 тис. · 30,3% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 7:16
14,4 тис.DPSШкода 6,45 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
10,4 тис.Середній DPS
13,7 тис.DPS лічильника
6,47 млнШкода
113HPS
70,8 тис.Лікування
84,2%Надлишкове лікування
103 тис.Отримана шкода
2Смерті
2 888Удари
35%Critical Hit
36,4%Частка призваних істот
7:19Активний час
7:50Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit35%
Втрачений час2,3%
Back Attack Hits54,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits16,1%
Parry0
Double Hits5,1%
Ключові навички39,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 43,7% · Theostone: частка шкоди 0,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,07 млн | 16,5% | 33,9% | 127 | щонайменше 103 | 8 392 | |
| 875 тис. | 13,6% | 29,6% | 338 | щонайменше 283 | 2 590 | |
| 621 тис. | 9,6% | 29,7% | 313 | щонайменше 170 | 1 983 | |
| 457 тис. | 7,1% | 31% | 113 | щонайменше 68 | 4 047 | |
| 438 тис. | 6,8% | 32,9% | 82 | щонайменше 61 | 5 339 | |
| 337 тис. | 5,2% | 39,6% | 48 | щонайменше 42 | 7 029 | |
| 318 тис. | 4,9% | 47,1% | 102 | щонайменше 49 | 3 115 | |
| 285 тис. | 4,4% | 27,5% | 51 | щонайменше 43 | 2 096 | |
| 236 тис. | 3,7% | 36,9% | 157 | щонайменше 139 | 1 505 | |
| 236 тис. | 3,7% | 27,7% | 47 | щонайменше 45 | 5 022 | |
| 200 тис. | 3,1% | 36% | 111 | щонайменше 106 | 1 798 | |
| 183 тис. | 2,8% | 93,3% | 179 | щонайменше 80 | 1 021 | |
| 149 тис. | 2,3% | 28,3% | 233 | щонайменше 204 | 639 | |
| 143 тис. | 2,2% | 36% | 75 | щонайменше 65 | 1 902 | |
| 133 тис. | 2,1% | 20,2% | 84 | щонайменше 71 | 1 584 | |
| 125 тис. | 1,9% | 31,1% | 183 | щонайменше 152 | 681 | |
| 123 тис. | 1,9% | 18,2% | 66 | щонайменше 56 | 1 870 | |
| 119 тис. | 1,8% | 25,9% | 266 | щонайменше 234 | 449 | |
| 107 тис. | 1,7% | 13,5% | 52 | щонайменше 45 | 2 056 | |
| 73,5 тис. | 1,1% | 41,7% | 72 | щонайменше 64 | 1 021 | |
| 68 тис. | 1,1% | 36,2% | 127 | щонайменше 122 | 535 | |
| 56,1 тис. | 0,9% | 20% | 10 | щонайменше 8 | 2 255 | |
| 45,2 тис. | 0,7% | 37,5% | 8 | щонайменше 6 | 5 656 | |
| 22 тис. | 0,3% | 50% | 4 | щонайменше 4 | 5 492 | |
| 6 510 | 0,1% | 55,6% | 9 | щонайменше 8 | 723 | |
| 3 346 | 0,1% | 0% | 1 | щонайменше 1 | 3 346 | |
| 29,8 тис. | 0,5% | 33,3% | 24 | щонайменше 17 | 1 241 |
Parry 0 · Multi-Hit 812 Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
DPS за 5 сПік 29,5 тис. · середнє 14,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:44 | Judge UrahumБій 1:41 | Divine AuldorБій 4:02 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| NausicaaBaba | 17 055 | 14 560 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ChaosxTassin | 12 135 | 12 687 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MegaziziTsenka | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 849 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| VelmoriaEreshkigal | 10 239 | 9 000 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| DissentHadala | 7 341 | 6 177 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NausicaaBaba | – | 81 886 | 1 575 | 70 783 | 103 328 | 2 | 1 |
| ChaosxTassin | – | 78 097 | 1 459 | 52 304 | 115 341 | 1 | 1 |
| MegaziziTsenka | – | 70 675 | 1 455 | 209 033 | 371 643 | 8 | 3 |
| VelmoriaEreshkigal | – | 66 821 | 1 421 | 177 698 | 335 070 | 8 | 6 |
| DissentHadala | – | 74 283 | 1 605 | 228 033 | 385 423 | 2 | 15 |