Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:42
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 24,1 тис. · 18,9% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 3:54
24 тис.DPSШкода 6,33 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
18,5 тис.Середній DPS
24,1 тис.DPS лічильника
6,33 млнШкода
159HPS
54,6 тис.Лікування
65,2%Надлишкове лікування
17,2 тис.Щити
187 тис.Отримана шкода
0Смерті
790Удари
45,4%Critical Hit
3:54Активний час
4:23Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit45,4%
Втрачений час11,1%
Back Attack Hits20,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits14,6%
Parry0
Double Hits7,5%
Ключові навички58,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 72,1% · Theostone: частка шкоди 0,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,19 млн | 34,6% | 100% | 144 | 144 | 15,2 тис. | |
| 938 тис. | 14,8% | 100% | 9 | 8 | 104 тис. | |
| 554 тис. | 8,7% | 33,3% | 18 | 18 | 30,8 тис. | |
| 453 тис. | 7,2% | 29,9% | 67 | 62 | 6 759 | |
| 369 тис. | 5,8% | 26,8% | 56 | 50 | 6 584 | |
| 360 тис. | 5,7% | 30,8% | 65 | 59 | 5 532 | |
| 355 тис. | 5,6% | 42,3% | 71 | 64 | 5 002 | |
| 306 тис. | 4,8% | 34,6% | 159 | 84 | 1 927 | |
| 252 тис. | 4% | 26,7% | 30 | 26 | 8 384 | |
| 247 тис. | 3,9% | 33,3% | 21 | 18 | 11,7 тис. | |
| 149 тис. | 2,3% | 29,4% | 119 | 119 | 1 250 | |
| 82,9 тис. | 1,3% | 71,4% | 7 | 7 | 11,8 тис. | |
| 43,8 тис. | 0,7% | 25% | 16 | 16 | 2 738 | |
| 32,6 тис. | 0,5% | 14,3% | 7 | 7 | 4 651 | |
| 3 040 | 0% | 0% | 1 | 1 | 3 040 |
Parry 0 · Multi-Hit 316
DPS за 5 сПік 68 тис. · середнє 24 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:51 | Black Smoke MuruteБій 0:55 | Kromede's DesireБій 2:36 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BihaNFafnir | 66 103 | 60 970 | 38 082 | 37 264 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BenanXFafnir | 40 258 | 30 993 | 18 798 | 19 692 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshweyEreshkigal | 32 876 | 28 270 | 19 562 | 18 482 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AlysanneIsraphel | 20 183 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 009 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LemalteFregion | 17 040 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 955 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BihaNFafnir | – | 148 039 | 2 625 | 29 681 | 90 252 | 0 | 8 |
| BenanXFafnir | – | 132 581 | 2 705 | 458 094 | 105 149 | 0 | 6 |
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 312 | 54 624 | 187 152 | 0 | 2 |
| AlysanneIsraphel | – | 113 803 | 2 316 | 153 962 | 284 436 | 0 | 0 |
| LemalteFregion | – | 117 228 | 2 480 | 159 422 | 223 887 | 0 | 7 |