Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:03
- 5 гравців
- 20 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 11,2 тис. · 26,5% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 6:17
11,8 тис.DPSШкода 4,43 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
9 162Середній DPS
11,2 тис.DPS лічильника
4,43 млнШкода
539HPS
261 тис.Лікування
46,5%Надлишкове лікування
55,2 тис.Щити
71,1 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 340Удари
24%Critical Hit
6:17Активний час
6:36Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit24%
Втрачений час4,9%
Back Attack Hits64,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits11,7%
Parry0
Double Hits1,6%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Speed Scroll
100%Sprint Mantra
100%Undefeated Mantra
Ключові навички72,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 31,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,48 млн | 33,3% | 19,5% | 164 | 153 | 9 003 | |
| 1,38 млн | 31,1% | 18,2% | 347 | 189 | 3 977 | |
| 348 тис. | 7,8% | 16,7% | 12 | 12 | 29 тис. | |
| 273 тис. | 6,2% | 20,3% | 64 | 59 | 4 269 | |
| 217 тис. | 4,9% | 33,3% | 69 | 69 | 3 139 | |
| 194 тис. | 4,4% | 14,2% | 331 | 70 | 586 | |
| 180 тис. | 4,1% | 11,6% | 147 | 72 | 1 224 | |
| 115 тис. | 2,6% | 94,3% | 105 | 49 | 1 098 | |
| 109 тис. | 2,5% | 14% | 57 | 29 | 1 906 | |
| 61 тис. | 1,4% | 0% | 10 | 10 | 6 101 | |
| 44,8 тис. | 1% | 11,1% | 9 | 8 | 4 976 | |
| 22,6 тис. | 0,5% | 89,5% | 19 | 19 | 1 189 | |
| 6 982 | 0,2% | 0% | 4 | 3 | 1 746 | |
| 5 531 | 0,1% | 0% | 2 | 2 | 2 766 |
Parry 0 · Multi-Hit 669
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 1,79 млн | 40,4% | 19,6% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 1,07 млн | 24,1% | 24,5% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 949 тис. | 21,4% | 25,9% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 625 тис. | 14,1% | 34,6% | Вбито 12 |
DPS за 5 сПік 33,8 тис. · середнє 11,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:21 | Enhanced HarconБій 1:31 | Ultimate BerkБій 3:23 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HerbstLumiel | 12 630 | 14 412 | 10 253 | 9 162 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MelorikaFafnir | 12 397 | 15 073 | 7 427 | 8 060 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FreyaTiamat | 12 227 | 15 020 | 6 576 | 7 664 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MaximußLumiel | 10 585 | 11 915 | 7 848 | 7 340 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| YungBludHadala | 4 894 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HerbstLumiel | – | 56 475 | 1 041 | 261 141 | 71 138 | 0 | 3 |
| MelorikaFafnir | – | 50 576 | 1 010 | 54 456 | 143 682 | 1 | 8 |
| FreyaTiamat | – | 75 063 | 1 454 | 105 804 | 189 426 | 0 | 4 |
| MaximußLumiel | – | 54 362 | 1 109 | 14 466 | 129 406 | 1 | 4 |
| YungBludHadala | – | 64 956 | 1 271 | 7 696 | 132 872 | 2 | 2 |