Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:46
- 5 гравців
- 8 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 18,8 тис. · 21,4% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 2:18
20 тис.DPSШкода 3,15 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,9 тис.Середній DPS
18,8 тис.DPS лічильника
3,15 млнШкода
95HPS
21,8 тис.Лікування
83,1%Надлишкове лікування
22,9 тис.Отримана шкода
0Смерті
961Удари
52,1%Critical Hit
34,8%Частка призваних істот
2:18Активний час
2:47Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit52,1%
Втрачений час17%
Back Attack Hits26,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,1%
Parryнемає
Double Hits4,8%
Найбільше шкоди під ефектом
70,6%Sprint Mantra
70,6%Undefeated Mantra
69,9%Element Unification
Ключові навички38,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 58,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 513 тис. | 16,3% | 55,3% | 38 | 32 | 13,5 тис. | |
| 393 тис. | 12,5% | 45% | 100 | 90 | 3 926 | |
| 318 тис. | 10,1% | 51,1% | 88 | 57 | 3 617 | |
| 262 тис. | 8,3% | 39,4% | 33 | 32 | 7 934 | |
| 200 тис. | 6,3% | 56,2% | 73 | 73 | 2 734 | |
| 191 тис. | 6,1% | 64,3% | 42 | 27 | 4 494 | |
| 147 тис. | 4,7% | 40% | 20 | 17 | 3 308 | |
| 137 тис. | 4,3% | 52,7% | 93 | 87 | 1 472 | |
| 109 тис. | 3,5% | 63,5% | 52 | 52 | 2 091 | |
| 107 тис. | 3,4% | 52,5% | 40 | 12 | 2 671 | |
| 97,3 тис. | 3,1% | 18,2% | 11 | 11 | 8 849 | |
| 90,6 тис. | 2,9% | 45,9% | 85 | 85 | 1 066 | |
| 88,9 тис. | 2,8% | 53,8% | 13 | 13 | 6 836 | |
| 74,7 тис. | 2,4% | 47% | 66 | 66 | 1 131 | |
| 60,9 тис. | 1,9% | 48% | 25 | 25 | 2 436 | |
| 57,4 тис. | 1,8% | 92% | 50 | 26 | 1 148 | |
| 54,8 тис. | 1,7% | 43,5% | 23 | 23 | 2 383 | |
| 49,8 тис. | 1,6% | 37,5% | 16 | 16 | 3 113 | |
| 47,9 тис. | 1,5% | 40% | 15 | 15 | 3 191 | |
| 37,5 тис. | 1,2% | 60% | 5 | 5 | 3 490 | |
| 25,9 тис. | 0,8% | 40% | 25 | 25 | 1 037 | |
| 21,6 тис. | 0,7% | 50% | 24 | 17 | 899 | |
| 13,5 тис. | 0,4% | 83,3% | 6 | 6 | 2 250 | |
| 13 тис. | 0,4% | 100% | 2 | 2 | 6 499 | |
| 12,1 тис. | 0,4% | 50% | 2 | 2 | 6 040 | |
| 7 789 | 0,2% | 100% | 1 | 1 | 7 789 | |
| 2 263 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 2 263 | |
| 19,8 тис. | 0,6% | 41,7% | 12 | 12 | 1 651 |
Parry немає · Multi-Hit 163. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,48 млн | 46,8% | 49,1% | Вбито на 1:18 | |
| 1,08 млн | 34,2% | 58,3% | Вбито на 0:35 | |
| 356 тис. | 11,3% | 46,5% | Вбито на 0:43 | |
Krao Magic Test Subject | 122 тис. | 3,9% | 57,1% | Вбито на 0:46 |
Krao Mutant | 83,8 тис. | 2,7% | 48,4% | Вбито 3 |
Enhanced Krao Test Subject | 37,5 тис. | 1,2% | 63,6% | Вбито на 0:17 |
DPS за 5 сПік 42,6 тис. · середнє 20 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:34 | Enhanced HarconБій 0:43 | Ultimate BerkБій 1:18 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| LvUpCSiel | 36 412 | 28 043 | 23 896 | 19 304 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LalitaTaNYustiel | 26 892 | 25 701 | 14 612 | 14 166 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| miimiMaouYustiel | 24 643 | 20 569 | 13 812 | 12 552 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AlacizxLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 657 | 5 090 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MupUBeritra | 37 875 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 723 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.