Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:11
- 5 гравців
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 11,4 тис. · 19,1% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 5:43
11,4 тис.DPSШкода 4,19 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
7 593Середній DPS
11,4 тис.DPS лічильника
4,19 млнШкода
95HPS
52,7 тис.Лікування
80,8%Надлишкове лікування
87,2 тис.Отримана шкода
0Смерті
2 116Удари
28%Critical Hit
38,3%Частка призваних істот
5:43Активний час
6:05Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit28%
Втрачений час6%
Back Attack Hits58%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,5%
Parry0
Double Hits6,6%
Ключові навички39,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 31,9% · Theostone: частка шкоди 0,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 698 тис. | 16,7% | 26,8% | 82 | 76 | 8 518 | |
| 590 тис. | 14,1% | 19,6% | 250 | 236 | 2 361 | |
| 378 тис. | 9% | 27,7% | 177 | 120 | 2 138 | |
| 378 тис. | 9% | 25% | 76 | 71 | 4 980 | |
| 256 тис. | 6,1% | 21,1% | 76 | 54 | 3 358 | |
| 237 тис. | 5,7% | 18,8% | 32 | 31 | 2 184 | |
| 199 тис. | 4,7% | 31% | 29 | 29 | 6 855 | |
| 161 тис. | 3,8% | 26,3% | 76 | 43 | 2 115 | |
| 146 тис. | 3,5% | 20% | 30 | 30 | 4 862 | |
| 138 тис. | 3,3% | 24,4% | 119 | 119 | 1 156 | |
| 131 тис. | 3,1% | 39,5% | 86 | 86 | 1 521 | |
| 114 тис. | 2,7% | 41,7% | 108 | 93 | 1 054 | |
| 112 тис. | 2,7% | 24,1% | 224 | 218 | 499 | |
| 83,5 тис. | 2% | 26,4% | 53 | 53 | 1 575 | |
| 82,3 тис. | 2% | 20,5% | 44 | 44 | 1 870 | |
| 80,4 тис. | 1,9% | 26,2% | 42 | 42 | 1 913 | |
| 62,9 тис. | 1,5% | 24,5% | 208 | 208 | 303 | |
| 53,8 тис. | 1,3% | 11,5% | 26 | 26 | 2 070 | |
| 53,4 тис. | 1,3% | 80,5% | 82 | 42 | 652 | |
| 53,2 тис. | 1,3% | 24,5% | 151 | 151 | 352 | |
| 39,9 тис. | 1% | 22,2% | 9 | 8 | 2 069 | |
| 29,2 тис. | 0,7% | 25% | 8 | 5 | 3 650 | |
| 25,2 тис. | 0,6% | — | 0 | 0 | — | |
| 18,7 тис. | 0,4% | 40% | 5 | 5 | 3 747 | |
| 16,3 тис. | 0,4% | 17,6% | 17 | 17 | 959 | |
| 6 563 | 0,2% | 100% | 1 | 1 | 6 563 | |
| 45,6 тис. | 1,1% | 31,4% | 105 | 105 | 389 |
Parry 0 · Multi-Hit 440
DPS за 5 сПік 28,7 тис. · середнє 11,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:42 | Judge UrahumБій 1:16 | Divine AuldorБій 3:06 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| DEEYANAriel | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | 20 668 | 14 801 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| やぁましたEreshkigal | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | 14 661 | 11 393 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 玖酒Hadala | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | 12 384 | 10 104 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| あるき速男Meslamtaeda | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | 11 171 | 8 617 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| bowtwoYustiel | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | 12 304 | 7 840 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DEEYANAriel | – | 96 679 | 1 904 | 131 710 | 248 556 | 0 | 3 |
| やぁましたEreshkigal | – | 78 183 | 1 411 | 70 908 | 202 671 | 1 | 14 |
| 玖酒Hadala | – | 73 487 | 1 555 | 52 675 | 87 220 | 0 | 1 |
| あるき速男Meslamtaeda | – | 88 058 | 1 849 | 401 444 | 77 137 | 0 | 1 |
| bowtwoYustiel | – | 74 758 | 1 457 | 37 015 | 120 402 | 0 | 0 |