Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:33
- 5 гравців
- 17 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 22,7 тис. · 17,2% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 2:34
22,8 тис.DPSШкода 4,37 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
16 тис.Середній DPS
22,7 тис.DPS лічильника
4,37 млнШкода
162HPS
44,4 тис.Лікування
33,2%Надлишкове лікування
33 тис.Щити
138 тис.Отримана шкода
0Смерті
351Удари
48,7%Critical Hit
2:34Активний час
3:12Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit48,7%
Втрачений час19,9%
Back Attack Hits21,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits19,7%
Parryнемає
Double Hits9,7%
Найбільше шкоди під ефектом
97,3%Punishing Benediction
95,1%Light of Protection
90,2%Insignia
Ключові навички56,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 75,5% · Theostone: частка шкоди 0,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,21 млн | 27,7% | 100% | 53 | 53 | 22,9 тис. | |
| 811 тис. | 18,6% | 100% | 7 | 7 | 116 тис. | |
| 447 тис. | 10,2% | 44,4% | 9 | 9 | 49,7 тис. | |
| 277 тис. | 6,3% | 62,5% | 24 | 19 | 11,5 тис. | |
| 251 тис. | 5,7% | 35,5% | 31 | 26 | 8 100 | |
| 220 тис. | 5% | 47,1% | 17 | 13 | 12,9 тис. | |
| 208 тис. | 4,8% | 34,8% | 23 | 21 | 9 030 | |
| 188 тис. | 4,3% | 54,5% | 11 | 9 | 17,1 тис. | |
| 178 тис. | 4,1% | 35,5% | 62 | 36 | 2 872 | |
| 140 тис. | 3,2% | 40,7% | 59 | 59 | 2 370 | |
| 122 тис. | 2,8% | 30,8% | 13 | 12 | 9 392 | |
| 109 тис. | 2,5% | 11,1% | 9 | 6 | 12,2 тис. | |
| 65 тис. | 1,5% | 16,7% | 6 | 6 | 10,8 тис. | |
| 48,1 тис. | 1,1% | 33,3% | 6 | 6 | 8 020 | |
| 39 тис. | 0,9% | 9,1% | 11 | 11 | 3 545 | |
| 31 тис. | 0,7% | 50% | 6 | 6 | 5 164 | |
| 24,3 тис. | 0,6% | 25% | 4 | 4 | 6 068 |
Parry немає · Multi-Hit 126. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,79 млн | 40,9% | 50% | Вбито на 0:53 | |
| 1,70 млн | 39% | 52,2% | Вбито на 1:42 | |
| 577 тис. | 13,2% | 39,1% | Вбито на 0:37 | |
Flame Spirit | 135 тис. | 3,1% | 27,8% | Вбито 4 |
Lava Spider | 83 тис. | 1,9% | 53,8% | Вбито 2 |
Flame Barghest | 35,9 тис. | 0,8% | 50% | Вбито на 0:28 |
Spark Spirit | 27,8 тис. | 0,6% | 100% | Вбито на 0:37 |
Merciless Spark Spirit | 22,3 тис. | 0,5% | 50% | Вбито на 0:23 |
DPS за 5 сПік 88,4 тис. · середнє 22,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:37 | Black Smoke MuruteБій 0:52 | Kromede's DesireБій 1:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ChunkyUlgorn | 71 597 | 44 812 | 35 952 | 31 819 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ScudyEreshkigal | 28 282 | 18 954 | 15 674 | 13 359 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| EragoniAzphel | 47 158 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 399 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| templarrKaisinel | 18 519 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 16 773 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NevexZikel | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ChunkyUlgorn | – | 147 994 | 2 634 | 41 218 | 57 194 | 0 | 4 |
| ScudyEreshkigal | – | 129 637 | 2 630 | 337 201 | 128 204 | 0 | 2 |
| EragoniAzphel | – | 148 388 | 2 537 | 92 386 | 182 893 | 1 | 3 |
| templarrKaisinel | – | 132 216 | 2 522 | 44 378 | 138 240 | 0 | 2 |
| NevexZikel | – | 174 339 | 2 658 | 18 181 | 78 170 | 0 | 7 |