Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:33
- 5 гравців
- 17 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 45,1 тис. · 34,3% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 2:55
45,3 тис.DPSШкода 8,70 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
31,8 тис.Середній DPS
45,1 тис.DPS лічильника
8,70 млнШкода
150HPS
41,2 тис.Лікування
82,2%Надлишкове лікування
57,2 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 390Удари
53,5%Critical Hit
43,6%Частка призваних істот
2:55Активний час
3:12Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit53,5%
Втрачений час9%
Back Attack Hits37,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits25,2%
Parryнемає
Double Hits7,5%
Найбільше шкоди під ефектом
63,2%Light of Protection
61,9%Element Unification
61,5%All Element Boost
Ключові навички34,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 64,9% · Theostone: частка шкоди 0,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,14 млн | 13,1% | 62,5% | 32 | 32 | 35,6 тис. | |
| 1,08 млн | 12,4% | 50% | 176 | 140 | 6 141 | |
| 763 тис. | 8,8% | 59,6% | 47 | 31 | 16,2 тис. | |
| 751 тис. | 8,6% | 50,4% | 123 | 68 | 6 106 | |
| 611 тис. | 7% | 46% | 87 | 31 | 7 028 | |
| 572 тис. | 6,6% | 45,5% | 44 | 34 | 13 тис. | |
| 502 тис. | 5,8% | 61,1% | 149 | 127 | 3 366 | |
| 422 тис. | 4,9% | 55,6% | 72 | 72 | 5 864 | |
| 359 тис. | 4,1% | 40% | 15 | 15 | 24 тис. | |
| 349 тис. | 4% | 50% | 90 | 90 | 3 882 | |
| 300 тис. | 3,4% | 62,5% | 24 | 19 | 7 260 | |
| 229 тис. | 2,6% | 47,4% | 19 | 19 | 12,1 тис. | |
| 218 тис. | 2,5% | 57,4% | 47 | 47 | 4 630 | |
| 209 тис. | 2,4% | 48,9% | 92 | 92 | 2 272 | |
| 192 тис. | 2,2% | 58,6% | 29 | 29 | 6 619 | |
| 182 тис. | 2,1% | 47,5% | 40 | 40 | 4 546 | |
| 167 тис. | 1,9% | 28,6% | 35 | 35 | 4 770 | |
| 133 тис. | 1,5% | 53,6% | 97 | 97 | 1 375 | |
| 125 тис. | 1,4% | 44% | 25 | 25 | 4 987 | |
| 112 тис. | 1,3% | 93,3% | 45 | 22 | 2 485 | |
| 77,9 тис. | 0,9% | 52,9% | 34 | 34 | 2 292 | |
| 63,4 тис. | 0,7% | 50% | 6 | 6 | 5 278 | |
| 52,6 тис. | 0,6% | 50% | 4 | 3 | 13,2 тис. | |
| 48,6 тис. | 0,6% | 50% | 2 | 2 | 24,3 тис. | |
| 29,6 тис. | 0,3% | 50% | 2 | 2 | 14,8 тис. | |
| 5 164 | 0,1% | 46,2% | 13 | 13 | 397 | |
| 5 588 | 0,1% | 63,4% | 41 | 40 | 136 |
Parry немає · Multi-Hit 414. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,71 млн | 31,2% | 61,1% | Вбито на 1:42 | |
| 2,18 млн | 25% | 55,5% | Вбито на 0:37 | |
| 1,72 млн | 19,7% | 49% | Вбито на 0:53 | |
Merciless Flame Spirit | 634 тис. | 7,3% | 48,4% | Вбито 2 |
Silver Blade Rotan | 534 тис. | 6,1% | 40,2% | Вбито на 0:40 |
Merciless Spark Spirit | 422 тис. | 4,9% | 44,2% | Вбито 2 |
Flame Spirit | 348 тис. | 4% | 44,6% | Вбито 4 |
Flame Barghest | 105 тис. | 1,2% | 58,3% | Вбито на 0:28 |
Spark Spirit | 53,4 тис. | 0,6% | 55,6% | Вбито на 0:37 |
DPS за 5 сПік 125 тис. · середнє 45,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:37 | Black Smoke MuruteБій 0:52 | Kromede's DesireБій 1:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ChunkyUlgorn | 71 597 | 44 812 | 35 952 | 31 819 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ScudyEreshkigal | 28 282 | 18 954 | 15 674 | 13 359 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| EragoniAzphel | 47 158 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 399 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| templarrKaisinel | 18 519 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 16 773 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NevexZikel | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ChunkyUlgorn | – | 147 994 | 2 634 | 41 218 | 57 194 | 0 | 4 |
| ScudyEreshkigal | – | 129 637 | 2 630 | 337 201 | 128 204 | 0 | 2 |
| EragoniAzphel | – | 148 388 | 2 537 | 92 386 | 182 893 | 1 | 3 |
| templarrKaisinel | – | 132 216 | 2 522 | 44 378 | 138 240 | 0 | 2 |
| NevexZikel | – | 174 339 | 2 658 | 18 181 | 78 170 | 0 | 7 |