Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:33
- 5 гравців
- 17 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 35,2 тис. · 26,7% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 2:49
35,4 тис.DPSШкода 6,79 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
24,8 тис.Середній DPS
35,2 тис.DPS лічильника
6,79 млнШкода
337HPS
92,4 тис.Лікування
69,6%Надлишкове лікування
183 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 348Удари
56,6%Critical Hit
2:49Активний час
3:12Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit56,6%
Втрачений час11,9%
Back Attack Hits83,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits22,8%
Parryнемає
Double Hits8,3%
Найбільше шкоди під ефектом
96,1%Light of Protection
95,7%Exploit Weakness
93,4%Ambush Stance
Ключові навички41,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 69,9% · Theostone: частка шкоди 3,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,54 млн | 22,7% | 47,7% | 151 | 83 | 10,2 тис. | |
| 751 тис. | 11,1% | 56,5% | 23 | 14 | 32,6 тис. | |
| 517 тис. | 7,6% | 54,2% | 260 | 51 | 1 987 | |
| 430 тис. | 6,3% | 41,7% | 151 | 46 | 2 850 | |
| 423 тис. | 6,2% | 50,3% | 189 | 59 | 2 240 | |
| 395 тис. | 5,8% | 63,4% | 93 | 93 | 4 243 | |
| 300 тис. | 4,4% | 65,4% | 26 | 19 | 11,6 тис. | |
| 292 тис. | 4,3% | 53,6% | 56 | 36 | 5 216 | |
| 274 тис. | 4% | 64,3% | 28 | 23 | 9 787 | |
| 261 тис. | 3,8% | 100% | 85 | 37 | 3 066 | |
| 229 тис. | 3,4% | 45,5% | 11 | 8 | 20,8 тис. | |
| 220 тис. | 3,2% | 40% | 10 | 10 | 22 тис. | |
| 197 тис. | 2,9% | 44,4% | 9 | 6 | 21,9 тис. | |
| 171 тис. | 2,5% | 63,2% | 144 | 101 | 1 185 | |
| 166 тис. | 2,4% | 62,8% | 43 | 43 | 3 856 | |
| 116 тис. | 1,7% | 69,2% | 13 | 9 | 8 945 | |
| 113 тис. | 1,7% | 57,1% | 21 | 8 | 5 360 | |
| 104 тис. | 1,5% | 50% | 18 | 6 | 5 765 | |
| 78,5 тис. | 1,2% | — | 0 | 0 | — | |
| 72,3 тис. | 1,1% | 40% | 5 | 3 | 14,5 тис. | |
| 71,5 тис. | 1,1% | 71,4% | 7 | 4 | 10,2 тис. | |
| 65,5 тис. | 1% | 40% | 5 | 3 | 13,1 тис. |
Parry немає · Multi-Hit 292. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,48 млн | 36,5% | 54,1% | Вбито на 1:42 | |
| 2,43 млн | 35,9% | 59,6% | Вбито на 0:53 | |
| 1,45 млн | 21,4% | 55,6% | Вбито на 0:37 | |
Flame Spirit | 198 тис. | 2,9% | 62,8% | Вбито 3 |
Merciless Spark Spirit | 97,1 тис. | 1,4% | 65% | Вбито на 0:23 |
Lava Spider | 91,4 тис. | 1,3% | 57,1% | Вбито 3 |
Spark Spirit | 23,1 тис. | 0,3% | 12,5% | Вбито на 0:37 |
Silver Blade Rotan | 14,5 тис. | 0,2% | 28,6% | Вбито на 0:40 |
DPS за 5 сПік 95,7 тис. · середнє 35,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:37 | Black Smoke MuruteБій 0:52 | Kromede's DesireБій 1:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ChunkyUlgorn | 71 597 | 44 812 | 35 952 | 31 819 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ScudyEreshkigal | 28 282 | 18 954 | 15 674 | 13 359 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| EragoniAzphel | 47 158 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 399 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| templarrKaisinel | 18 519 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 16 773 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NevexZikel | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Приховано до перевірки | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ChunkyUlgorn | – | 147 994 | 2 634 | 41 218 | 57 194 | 0 | 4 |
| ScudyEreshkigal | – | 129 637 | 2 630 | 337 201 | 128 204 | 0 | 2 |
| EragoniAzphel | – | 148 388 | 2 537 | 92 386 | 182 893 | 1 | 3 |
| templarrKaisinel | – | 132 216 | 2 522 | 44 378 | 138 240 | 0 | 2 |
| NevexZikel | – | 174 339 | 2 658 | 18 181 | 78 170 | 0 | 7 |