Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:10
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 23 тис. · 20,3% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:30
23 тис.DPSШкода 6,72 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
18,2 тис.Середній DPS
23 тис.DPS лічильника
6,72 млнШкода
135HPS
50,3 тис.Лікування
70,6%Надлишкове лікування
20,7 тис.Щити
151 тис.Отримана шкода
0Смерті
858Удари
45,6%Critical Hit
4:30Активний час
4:52Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit45,6%
Втрачений час7,6%
Back Attack Hits16,3%
Частка влучань99,9%
Perfect Hits12,4%
Parry1
Double Hits10,1%
Ключові навички61,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 71,6% · Theostone: частка шкоди 0,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,78 млн | 41,3% | 100% | 183 | 183 | 15,2 тис. | |
| 887 тис. | 13,2% | 100% | 10 | 9 | 88,7 тис. | |
| 453 тис. | 6,7% | 28,8% | 73 | 69 | 6 210 | |
| 434 тис. | 6,5% | 35,8% | 81 | 77 | 5 364 | |
| 415 тис. | 6,2% | 15,4% | 13 | 13 | 31,9 тис. | |
| 341 тис. | 5,1% | 22,8% | 79 | 74 | 4 312 | |
| 309 тис. | 4,6% | 29,8% | 47 | 44 | 6 578 | |
| 277 тис. | 4,1% | 30,1% | 153 | 76 | 1 809 | |
| 274 тис. | 4,1% | 42,3% | 26 | 23 | 10,5 тис. | |
| 214 тис. | 3,2% | 33,3% | 30 | 30 | 7 138 | |
| 181 тис. | 2,7% | 28,2% | 131 | 131 | 1 384 | |
| 70,3 тис. | 1% | 12,5% | 8 | 8 | 8 790 | |
| 46 тис. | 0,7% | 33,3% | 9 | 9 | 5 114 | |
| 35,4 тис. | 0,5% | 33,3% | 12 | 12 | 2 949 | |
| 11 тис. | 0,2% | 66,7% | 3 | 3 | 3 669 |
Parry 1 · Multi-Hit 340
DPS за 5 сПік 68,6 тис. · середнє 23 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:11 | Black Smoke MuruteБій 1:05 | Kromede's DesireБій 2:35 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MirabellaEreshkigal | 13 861 | 15 586 | 9 347 | 9 370 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| CsyleXTiamat | 36 727 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 27 710 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TarisonFarmLumiel | 32 056 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 644 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ReVooLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 19 138 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshweyEreshkigal | 28 846 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 813 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MirabellaEreshkigal | – | 108 463 | 2 213 | 418 737 | 174 966 | 1 | 5 |
| CsyleXTiamat | – | 126 863 | 2 493 | 205 540 | 222 497 | 1 | 11 |
| TarisonFarmLumiel | – | 110 188 | 2 169 | 21 459 | 103 930 | 1 | 6 |
| ReVooLumiel | – | 100 679 | 2 169 | 82 317 | 183 117 | 0 | 11 |
| AshweyEreshkigal | – | 100 990 | 2 243 | 50 268 | 151 245 | 0 | 8 |