Проходження: Transcendence
Shattered Arkanis · Stage 4 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:21
- 5 гравців
- 40 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 27,5 тис. · 16,3% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 4:21
27,3 тис.DPSШкода 7,40 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
18,8 тис.Середній DPS
24,8 тис.DPS лічильника
9,41 млнШкода
131HPS
66,2 тис.Лікування
43,4%Надлишкове лікування
177 тис.Отримана шкода
2Смерті
2 574Удари
47,9%Critical Hit
5:37Активний час
6:19Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit49,2%
Втрачений час2,9%
Back Attack Hits67,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits30,7%
Parry0
Double Hits13,5%
Найбільше шкоди під ефектом
99,3%Sprint Mantra
99,3%Undefeated Mantra
98,8%Fire Mark
Ключові навички50% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 63,3% · Theostone: частка шкоди 0,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,68 млн | 22,6% | 50% | 32 | 16 | 52,4 тис. | |
| 1,37 млн | 18,5% | 49,9% | 674 | 385 | 2 035 | |
| 653 тис. | 8,8% | 46,9% | 64 | 64 | 9 439 | |
| 582 тис. | 7,9% | 54,5% | 121 | 121 | 4 807 | |
| 396 тис. | 5,3% | 51,7% | 147 | 147 | 2 692 | |
| 322 тис. | 4,4% | 43,8% | 16 | 16 | 20,1 тис. | |
| 311 тис. | 4,2% | 42,1% | 19 | 19 | 16,4 тис. | |
| 252 тис. | 3,4% | 37% | 73 | 73 | 3 447 | |
| 247 тис. | 3,3% | 43,8% | 178 | 178 | 1 389 | |
| 228 тис. | 3,1% | 42,6% | 242 | 81 | 941 | |
| 193 тис. | 2,6% | 47,7% | 111 | 111 | 1 735 | |
| 191 тис. | 2,6% | 91,9% | 111 | 60 | 1 719 | |
| 189 тис. | 2,5% | 26,1% | 88 | 88 | 2 145 | |
| 178 тис. | 2,4% | 30% | 10 | 10 | 12,9 тис. | |
| 170 тис. | 2,3% | 45,8% | 24 | 24 | 7 094 | |
| 164 тис. | 2,2% | 49,6% | 135 | 135 | 1 216 | |
| 160 тис. | 2,2% | 41,2% | 17 | 17 | 9 401 | |
| 72,8 тис. | 1% | 57,1% | 7 | 7 | 10,4 тис. | |
| 46,8 тис. | 0,6% | — | 0 | 0 | — |
Parry 0 · Multi-Hit 1 012
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Talisra of the Void | 3,18 млн | 43% | 47,7% | Вбито 1 |
| Siliator of Deceit | 2,62 млн | 35,4% | 49,6% | Вбито 1 |
| Ruthilis of Pain | 1,60 млн | 21,6% | 52,9% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 17 | 0% | 0% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 80,8 тис. · середнє 27,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Siliator of DeceitНе вбито | Siliator of DeceitБій 1:04 | Ruthilis of PainБій 0:57 | Talisra of the VoidБій 2:00 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | Боса не вбито, тому DPS немає | 30 949 | 43 812 | 33 266 | 21 960 | S · 4 411 | Заявлено гравцем |
| NelairyVaizel | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 55 238 | 56 934 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ZarkalionVaizel | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 36 171 | 35 671 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BaladerVaizel | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 28 085 | 26 421 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| akaytoVaizel | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 407 | 15 608 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SevyVaizel | – | 167 233 | 2 762 | 91 140 | 270 813 | 3 | 2 |
| NelairyVaizel | – | 190 739 | 3 040 | 543 398 | 240 741 | 1 | 4 |
| ZarkalionVaizel | – | 150 444 | 2 666 | 76 198 | 184 255 | 2 | 2 |
| BaladerVaizel | – | 147 992 | 2 724 | 66 168 | 176 621 | 2 | 3 |
| akaytoVaizel | – | 131 309 | 2 626 | 146 290 | 214 063 | 0 | 4 |