Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:08
- 5 гравців
- 14 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 7 046 · 9,9% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 4:02
7 147DPSШкода 2,14 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
4 383Середній DPS
6 792DPS лічильника
2,14 млнШкода
34HPS
16,6 тис.Лікування
76,4%Надлишкове лікування
129 тис.Отримана шкода
1Смерті
880Удари
37,2%Critical Hit
4:02Активний час
5:15Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit37,2%
Втрачений час20,1%
Back Attack Hits80,1%
Частка влучань94,2%
Perfect Hits9%
Parry51
Double Hits6,7%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Light of Protection
95,7%Insignia
92,2%Ambush Stance
Ключові навички32,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 52,3% · Theostone: частка шкоди 0,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 340 тис. | 15,9% | 52,9% | 17 | 17 | 20 тис. | |
| 177 тис. | 8,3% | 33,3% | 39 | 39 | 4 541 | |
| 176 тис. | 8,2% | 28,9% | 90 | 69 | 1 961 | |
| 169 тис. | 7,9% | 29,8% | 47 | 46 | 3 587 | |
| 144 тис. | 6,7% | 31,6% | 19 | 19 | 7 587 | |
| 123 тис. | 5,8% | 34,1% | 88 | 44 | 1 401 | |
| 123 тис. | 5,7% | 37,5% | 88 | 88 | 1 398 | |
| 115 тис. | 5,4% | 55,6% | 9 | 9 | 12,8 тис. | |
| 86,5 тис. | 4% | 15,8% | 19 | 19 | 4 552 | |
| 85,8 тис. | 4% | 32,6% | 86 | 30 | 997 | |
| 83,1 тис. | 3,9% | 32,3% | 62 | 62 | 1 340 | |
| 78,4 тис. | 3,7% | 50% | 10 | 10 | 7 845 | |
| 77,1 тис. | 3,6% | 35,3% | 85 | 25 | 907 | |
| 63,2 тис. | 2,9% | 12,5% | 16 | 16 | 3 947 | |
| 59,1 тис. | 2,8% | 30% | 10 | 10 | 5 910 | |
| 58 тис. | 2,7% | 0% | 6 | 6 | 9 664 | |
| 47,7 тис. | 2,2% | — | 0 | 0 | — | |
| 41,5 тис. | 1,9% | 96,7% | 30 | 16 | 1 382 | |
| 39,3 тис. | 1,8% | 33,3% | 18 | 9 | 2 184 | |
| 36,5 тис. | 1,7% | 25% | 12 | 12 | 3 038 | |
| 16,3 тис. | 0,8% | 53,2% | 62 | 49 | 263 | |
| 2 706 | 0,1% | 43,3% | 67 | 67 | 40 |
Parry 51 · Multi-Hit 300
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Divine Auldor | 1,17 млн | 54,8% | 39,1% | Вбито 1 |
| Judge Urahum | 782 тис. | 36,5% | 35,2% | Вбито 1 |
| Guardian Captain Raur | 179 тис. | 8,4% | 29,1% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 6 252 | 0,3% | 33,3% | Вбито 1 |
DPS за 5 сПік 23,4 тис. · середнє 7 147 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:15 | Judge UrahumБій 1:10 | Divine AuldorБій 2:34 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| EsedielllVaizel | 11 907 | 16 340 | 11 106 | 7 764 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| GueguetAgnita | 24 194 | 27 771 | 20 327 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| YANEHILUFafnir | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 680 | 12 800 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LussoziAgnita | 16 003 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 144 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| franONEHadala | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 11 218 | 7 611 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EsedielllVaizel | – | 84 285 | 1 568 | 4 975 | 118 571 | 0 | 2 |
| GueguetAgnita | – | 96 425 | 1 813 | 53 187 | 73 764 | 0 | 0 |
| YANEHILUFafnir | – | 92 542 | 1 781 | 485 629 | 84 219 | 0 | 1 |
| LussoziAgnita | – | 80 018 | 1 626 | 100 030 | 299 415 | 0 | 3 |
| franONEHadala | – | 70 808 | 1 600 | 16 637 | 128 698 | 1 | 2 |