Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:08
- 5 гравців
- 14 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 22,7 тис. · 31,9% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 5:01
23 тис.DPSШкода 6,91 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
14,3 тис.Середній DPS
22,2 тис.DPS лічильника
7,00 млнШкода
108HPS
53,2 тис.Лікування
80%Надлишкове лікування
73,8 тис.Отримана шкода
0Смерті
2 052Удари
23,4%Critical Hit
36,1%Частка призваних істот
5:04Активний час
5:15Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit23,4%
Втрачений час0,8%
Back Attack Hits62,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits14,6%
Parry0
Double Hits9,6%
Найбільше шкоди під ефектом
69,5%Speed Scroll
69,4%Light of Protection
69,2%Courage Scroll
Ключові навички40,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 32,1% · Theostone: частка шкоди 1,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,20 млн | 17,4% | 19,7% | 330 | 312 | 3 632 | |
| 1,01 млн | 14,7% | 24,4% | 82 | 73 | 12,3 тис. | |
| 617 тис. | 8,9% | 25,6% | 203 | 125 | 3 038 | |
| 548 тис. | 7,9% | 23,1% | 78 | 72 | 7 029 | |
| 435 тис. | 6,3% | 38,2% | 89 | 46 | 4 892 | |
| 380 тис. | 5,5% | 29,4% | 51 | 42 | 7 444 | |
| 301 тис. | 4,4% | 24,5% | 94 | 94 | 3 199 | |
| 274 тис. | 4% | 36,4% | 33 | 31 | 3 522 | |
| 237 тис. | 3,4% | 20% | 25 | 25 | 9 496 | |
| 237 тис. | 3,4% | 22% | 200 | 196 | 1 184 | |
| 201 тис. | 2,9% | 33,3% | 27 | 27 | 7 442 | |
| 191 тис. | 2,8% | 38,6% | 83 | 83 | 2 302 | |
| 184 тис. | 2,7% | 26,1% | 153 | 153 | 1 200 | |
| 181 тис. | 2,6% | 19,2% | 73 | 73 | 2 474 | |
| 170 тис. | 2,5% | 20,3% | 59 | 59 | 2 874 | |
| 162 тис. | 2,3% | 21,7% | 198 | 198 | 816 | |
| 159 тис. | 2,3% | 17% | 47 | 47 | 3 390 | |
| 129 тис. | 1,9% | 16,9% | 59 | 59 | 2 181 | |
| 68,1 тис. | 1% | 10,1% | 69 | 69 | 987 | |
| 58,4 тис. | 0,8% | 25% | 8 | 8 | 3 334 | |
| 42 тис. | 0,6% | 11,1% | 27 | 27 | 1 555 | |
| 41,1 тис. | 0,6% | 0% | 11 | 11 | 3 737 | |
| 33,6 тис. | 0,5% | 14,8% | 27 | 27 | 1 244 | |
| 15,1 тис. | 0,2% | 0% | 2 | 2 | 7 530 | |
| 10,2 тис. | 0,1% | 100% | 1 | 1 | 10,2 тис. | |
| 7 563 | 0,1% | 100% | 1 | 1 | 7 563 | |
| 15,7 тис. | 0,2% | 25% | 4 | 4 | 3 919 |
Parry 0 · Multi-Hit 513
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Divine Auldor | 3,14 млн | 45,4% | 24,4% | Вбито 1 |
| Guardian Captain Raur | 1,69 млн | 24,5% | 18,9% | Вбито 1 |
| Judge Urahum | 1,46 млн | 21,1% | 22,5% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 619 тис. | 9% | 35% | Вбито 7 |
DPS за 5 сПік 46 тис. · середнє 23 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:15 | Judge UrahumБій 1:10 | Divine AuldorБій 2:34 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| EsedielllVaizel | 11 907 | 16 340 | 11 106 | 7 764 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| GueguetAgnita | 24 194 | 27 771 | 20 327 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| YANEHILUFafnir | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 680 | 12 800 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LussoziAgnita | 16 003 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 144 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| franONEHadala | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 11 218 | 7 611 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EsedielllVaizel | – | 84 285 | 1 568 | 4 975 | 118 571 | 0 | 2 |
| GueguetAgnita | – | 96 425 | 1 813 | 53 187 | 73 764 | 0 | 0 |
| YANEHILUFafnir | – | 92 542 | 1 781 | 485 629 | 84 219 | 0 | 1 |
| LussoziAgnita | – | 80 018 | 1 626 | 100 030 | 299 415 | 0 | 3 |
| franONEHadala | – | 70 808 | 1 600 | 16 637 | 128 698 | 1 | 2 |