Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:42
- 5 гравців
- 10 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 55,6 тис. · 22,2% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 4:36
55,5 тис.DPSШкода 15,58 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
33,7 тис.Середній DPS
55,6 тис.DPS лічильника
15,58 млнШкода
203HPS
94 тис.Лікування
24%Надлишкове лікування
51,9 тис.Щити
312 тис.Отримана шкода
0Смерті
995Удари
67,2%Critical Hit
4:36Активний час
4:40Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit67,2%
Втрачений час1,3%
Back Attack Hits12%
Частка влучань100%
Perfect Hits16,2%
Parryнемає
Double Hits8,2%
Найбільше шкоди під ефектом
99,5%Inina Pasta
98,3%Undefeated Mantra
97,9%Noble Armor
Ключові навички63,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 77,3% · Theostone: частка шкоди 0,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6,17 млн | 39,6% | 100% | 297 | 149 | 20,8 тис. | |
| 2,31 млн | 14,8% | 57,1% | 14 | 14 | 128 тис. | |
| 1,39 млн | 9% | 40,9% | 22 | 22 | 63,4 тис. | |
| 884 тис. | 5,7% | 57,9% | 57 | 57 | 15,5 тис. | |
| 813 тис. | 5,2% | 59,3% | 59 | 59 | 13,8 тис. | |
| 774 тис. | 5% | 53,4% | 178 | 111 | 4 347 | |
| 771 тис. | 4,9% | 56,9% | 65 | 64 | 11,9 тис. | |
| 652 тис. | 4,2% | 46,5% | 71 | 71 | 9 187 | |
| 592 тис. | 3,8% | 55,9% | 34 | 34 | 17,4 тис. | |
| 489 тис. | 3,1% | 80% | 20 | 20 | 24,4 тис. | |
| 387 тис. | 2,5% | 48,1% | 131 | 131 | 2 956 | |
| 201 тис. | 1,3% | 60% | 10 | 10 | 20,1 тис. | |
| 73 тис. | 0,5% | 72,7% | 11 | 11 | 6 633 | |
| 58,7 тис. | 0,4% | 25% | 4 | 4 | 14,7 тис. | |
| 8 014 | 0,1% | 40,9% | 22 | 22 | 364 |
Parry немає · Multi-Hit 386. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 5,83 млн | 37,5% | 63,9% | Вбито на 2:10 | |
| 4,94 млн | 31,7% | 73,1% | Вбито на 1:09 | |
| 4,65 млн | 29,8% | 66% | Вбито на 1:20 | |
| 111 тис. | 0,7% | 80% | Вбито на 0:37 | |
| 25,9 тис. | 0,2% | 0% | Вбито на 0:40 | |
| 8 657 | 0,1% | 100% | Вбито на 0:20 | |
| 7 671 | 0% | 100% | Вбито на 0:34 | |
Blazing Totem | 2 | 0% | 0% | Вбито на 0:15 |
DPS за 5 сПік 108 тис. · середнє 55,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:21 | Judge UrahumБій 1:09 | Divine AuldorБій 2:10 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| cheitochelHithanya | 44 286 | 66 500 | 45 522 | 30 568 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| InsartHithanya | 72 363 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 55 652 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NaukladinVaizel | 59 014 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 44 743 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SperiNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 36 583 | 33 781 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xXAlphonceXxVaizel | 53 757 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 32 266 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cheitochelHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 862 | 16 754 | 90 994 | 1 | 1 |
| InsartHithanya | – | 183 234 | 2 842 | 26 811 | 99 831 | 0 | 1 |
| NaukladinVaizel | – | 173 215 | 2 872 | 94 041 | 311 844 | 0 | 2 |
| SperiNezekan | – | 156 970 | 2 803 | 450 282 | 126 528 | 1 | 3 |
| xXAlphonceXxVaizel | – | 160 977 | 2 833 | 39 882 | 157 965 | 0 | 5 |