Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:42
- 5 гравців
- 10 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 64,3 тис. · 25,7% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 4:32
64,1 тис.DPSШкода 17,99 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
38,9 тис.Середній DPS
64,3 тис.DPS лічильника
17,99 млнШкода
58HPS
26,8 тис.Лікування
33,6%Надлишкове лікування
99,8 тис.Отримана шкода
0Смерті
2 257Удари
54,4%Critical Hit
0,3%Частка призваних істот
4:32Активний час
4:40Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit54,4%
Втрачений час2,8%
Back Attack Hits88,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits20,7%
Parryнемає
Double Hits12,1%
Найбільше шкоди під ефектом
99,7%Speed Scroll
99,7%Undefeated Mantra
95,9%Precision
Ключові навички39,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 70,5% · Theostone: частка шкоди 2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,80 млн | 15,6% | 52,9% | 750 | 374 | 3 736 | |
| 2,38 млн | 13,2% | 60% | 30 | 15 | 79,3 тис. | |
| 1,92 млн | 10,7% | 58,6% | 133 | 67 | 14,4 тис. | |
| 1,41 млн | 7,8% | 35% | 20 | 10 | 70,4 тис. | |
| 1,38 млн | 7,7% | 55,7% | 203 | 200 | 6 566 | |
| 1,16 млн | 6,5% | 53,7% | 149 | 149 | 7 797 | |
| 1,02 млн | 5,7% | 47,5% | 40 | 40 | 25,5 тис. | |
| 796 тис. | 4,4% | 100% | 14 | 14 | 56,8 тис. | |
| 736 тис. | 4,1% | 63,2% | 19 | 18 | 38,7 тис. | |
| 717 тис. | 4% | 47,4% | 38 | 38 | 18,9 тис. | |
| 488 тис. | 2,7% | 55,9% | 179 | 179 | 2 726 | |
| 467 тис. | 2,6% | 56,4% | 140 | 140 | 3 334 | |
| 439 тис. | 2,4% | 70,8% | 24 | 24 | 18,3 тис. | |
| 356 тис. | 2% | 56% | 25 | 25 | 14,3 тис. | |
| 340 тис. | 1,9% | 36,8% | 19 | 19 | 17,9 тис. | |
| 306 тис. | 1,7% | 44,6% | 56 | 56 | 5 463 | |
| 302 тис. | 1,7% | 64,3% | 70 | 70 | 4 308 | |
| 301 тис. | 1,7% | 51,6% | 192 | 64 | 1 566 | |
| 284 тис. | 1,6% | 46,7% | 15 | 15 | 18,9 тис. | |
| 263 тис. | 1,5% | 55,8% | 138 | 138 | 1 908 | |
| 79,3 тис. | 0,4% | — | 0 | 0 | — | |
| 45,3 тис. | 0,3% | 33,3% | 3 | 2 | 15,1 тис. |
Parry немає · Multi-Hit 795. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 7,26 млн | 40,3% | 52,4% | Вбито на 2:10 | |
| 5,63 млн | 31,3% | 59,5% | Вбито на 1:20 | |
| 4,77 млн | 26,5% | 52,8% | Вбито на 1:09 | |
| 139 тис. | 0,8% | 57,1% | Вбито на 0:40 | |
| 91,9 тис. | 0,5% | 28,6% | Вбито на 0:20 | |
| 90,6 тис. | 0,5% | 61,5% | Вбито на 0:37 | |
| 13,7 тис. | 0,1% | 0% | Вбито на 0:34 | |
Blazing Totem | 2 | 0% | 0% | Вбито на 0:15 |
DPS за 5 сПік 134 тис. · середнє 64,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:21 | Judge UrahumБій 1:09 | Divine AuldorБій 2:10 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| cheitochelHithanya | 44 286 | 66 500 | 45 522 | 30 568 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| InsartHithanya | 72 363 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 55 652 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| NaukladinVaizel | 59 014 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 44 743 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SperiNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 36 583 | 33 781 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xXAlphonceXxVaizel | 53 757 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 32 266 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| cheitochelHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 862 | 16 754 | 90 994 | 1 | 1 |
| InsartHithanya | – | 183 234 | 2 842 | 26 811 | 99 831 | 0 | 1 |
| NaukladinVaizel | – | 173 215 | 2 872 | 94 041 | 311 844 | 0 | 2 |
| SperiNezekan | – | 156 970 | 2 803 | 450 282 | 126 528 | 1 | 3 |
| xXAlphonceXxVaizel | – | 160 977 | 2 833 | 39 882 | 157 965 | 0 | 5 |