Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:50
- 5 гравців
- 28 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 10,3 тис. · 20,1% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 5:26
10,4 тис.DPSШкода 3,52 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
7 518Середній DPS
9 909DPS лічильника
3,54 млнШкода
94HPS
44,4 тис.Лікування
30,7%Надлишкове лікування
103 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 871Удари
20,6%Critical Hit
0,5%Частка призваних істот
5:31Активний час
5:57Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit20,8%
Втрачений час4,5%
Back Attack Hits46%
Частка влучань99,7%
Perfect Hits4,1%
Parry5
Double Hits2,3%
Найбільше шкоди під ефектом
94,8%Sprint Mantra
94,8%Undefeated Mantra
73,9%Fire Mark
Ключові навички40,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 20,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 582 тис. | 16,6% | 19,4% | 36 | 12 | 16,2 тис. | |
| 442 тис. | 12,6% | 3,3% | 92 | 92 | 4 808 | |
| 398 тис. | 11,3% | 7,7% | 183 | 131 | 2 178 | |
| 352 тис. | 10% | 100% | 298 | 134 | 1 180 | |
| 333 тис. | 9,5% | 8,4% | 179 | 123 | 1 859 | |
| 241 тис. | 6,9% | 2,2% | 90 | 66 | 2 443 | |
| 199 тис. | 5,7% | 2,8% | 71 | 68 | 2 317 | |
| 197 тис. | 5,6% | 0,6% | 176 | 36 | 1 121 | |
| 106 тис. | 3% | 4,8% | 62 | 62 | 1 705 | |
| 102 тис. | 2,9% | 1,9% | 52 | 52 | 1 962 | |
| 100 тис. | 2,9% | 6,7% | 45 | 45 | 2 231 | |
| 93,5 тис. | 2,7% | 9% | 67 | 67 | 1 395 | |
| 80,5 тис. | 2,3% | 5,3% | 19 | 15 | 4 235 | |
| 60,9 тис. | 1,7% | 18,2% | 11 | 11 | 5 541 | |
| 48,7 тис. | 1,4% | 1,5% | 68 | 68 | 716 | |
| 48,1 тис. | 1,4% | 14,3% | 7 | 6 | 6 872 | |
| 38,9 тис. | 1,1% | 0% | 9 | 8 | 4 328 | |
| 38 тис. | 1,1% | 5,9% | 187 | 186 | 203 | |
| 29,5 тис. | 0,8% | 3,2% | 186 | 186 | 159 | |
| 16,9 тис. | 0,5% | 0% | 12 | 10 | 1 411 | |
| 7 357 | 0,2% | 90% | 10 | 9 | 736 |
Parry 5 · Multi-Hit 361
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 1,34 млн | 38,2% | 17,1% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 749 тис. | 21,3% | 20,4% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 570 тис. | 16,2% | 19,3% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 853 тис. | 24,3% | 31,4% | Вбито 23 |
DPS за 5 сПік 48 тис. · середнє 10,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:16 | Enhanced HarconБій 1:20 | Ultimate BerkБій 3:00 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| WanderfullLumiel | 8 238 | 8 742 | 5 505 | 5 139 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| M2KUlgorn | 16 187 | 16 388 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HerbstLumiel | 18 398 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DaisryyyLudra | 13 301 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| D3athOKochi | 4 838 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WanderfullLumiel | – | 39 487 | 840 | 182 421 | 47 904 | 0 | 6 |
| M2KUlgorn | – | 69 574 | 1 411 | 3 126 | 43 959 | 0 | 4 |
| HerbstLumiel | – | 55 874 | 1 042 | 143 540 | 134 214 | 0 | 1 |
| DaisryyyLudra | – | 44 064 | 878 | 44 447 | 103 207 | 0 | 4 |
| D3athOKochi | – | 64 510 | 1 339 | 32 784 | 104 974 | 0 | 7 |