Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:50
- 5 гравців
- 28 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 13,4 тис. · 26,1% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 5:20
13,6 тис.DPSШкода 4,58 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
9 858Середній DPS
13 тис.DPS лічильника
4,64 млнШкода
6HPS
3 126Лікування
83,3%Надлишкове лікування
44 тис.Отримана шкода
0Смерті
2 608Удари
36,8%Critical Hit
1,1%Частка призваних істот
5:31Активний час
5:57Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit37,1%
Втрачений час6,3%
Back Attack Hits30%
Частка влучань100%
Perfect Hits7,5%
Parry0
Double Hits4,3%
Найбільше шкоди під ефектом
96,4%Sprint Mantra
96,4%Undefeated Mantra
94,2%Precision
Ключові навички40,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 48,7% · Theostone: частка шкоди 0,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,03 млн | 22,5% | 36,8% | 896 | 447 | 1 149 | |
| 460 тис. | 10% | 29,7% | 74 | 58 | 5 456 | |
| 371 тис. | 8,1% | 33,3% | 30 | 30 | 12,4 тис. | |
| 326 тис. | 7,1% | 40% | 25 | 15 | 13 тис. | |
| 313 тис. | 6,8% | 32,6% | 129 | 129 | 2 429 | |
| 239 тис. | 5,2% | 32% | 203 | 203 | 1 177 | |
| 237 тис. | 5,2% | 32,2% | 208 | 208 | 1 140 | |
| 235 тис. | 5,1% | 43,2% | 37 | 37 | 6 350 | |
| 183 тис. | 4% | 36,6% | 82 | 82 | 2 232 | |
| 168 тис. | 3,7% | 34,5% | 264 | 91 | 636 | |
| 166 тис. | 3,6% | 38,5% | 161 | 161 | 1 032 | |
| 160 тис. | 3,5% | 37,5% | 96 | 96 | 1 671 | |
| 160 тис. | 3,5% | 41,2% | 17 | 14 | 9 404 | |
| 122 тис. | 2,7% | 29,6% | 27 | 22 | 4 532 | |
| 113 тис. | 2,5% | 37,5% | 16 | 16 | 7 068 | |
| 96,6 тис. | 2,1% | 44,4% | 9 | 6 | 8 548 | |
| 75,2 тис. | 1,6% | 26,3% | 57 | 57 | 1 320 | |
| 68,4 тис. | 1,5% | 94,5% | 73 | 40 | 937 | |
| 51,8 тис. | 1,1% | 40% | 10 | 10 | 5 180 | |
| 6 280 | 0,1% | 37,6% | 173 | 148 | 36 |
Parry 0 · Multi-Hit 766
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 2,03 млн | 44,2% | 35,2% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 983 тис. | 21,5% | 38,7% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 925 тис. | 20,2% | 33,3% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 648 тис. | 14,2% | 48% | Вбито 23 |
DPS за 5 сПік 33,6 тис. · середнє 13,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:16 | Enhanced HarconБій 1:20 | Ultimate BerkБій 3:00 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| WanderfullLumiel | 8 238 | 8 742 | 5 505 | 5 139 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| M2KUlgorn | 16 187 | 16 388 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HerbstLumiel | 18 398 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DaisryyyLudra | 13 301 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| D3athOKochi | 4 838 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| WanderfullLumiel | – | 39 487 | 840 | 182 421 | 47 904 | 0 | 6 |
| M2KUlgorn | – | 69 574 | 1 411 | 3 126 | 43 959 | 0 | 4 |
| HerbstLumiel | – | 55 874 | 1 042 | 143 540 | 134 214 | 0 | 1 |
| DaisryyyLudra | – | 44 064 | 878 | 44 447 | 103 207 | 0 | 4 |
| D3athOKochi | – | 64 510 | 1 339 | 32 784 | 104 974 | 0 | 7 |