Проходження: Expedition
Ferocious Horn Den · Exploration Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:50
- 5 гравців
- 28 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 15,4 тис. · 29,5% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:37
15,3 тис.DPSШкода 3,37 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15,7 тис.Середній DPS
25,9 тис.DPS лічильника
7,40 млнШкода
155HPS
73,1 тис.Лікування
0%Надлишкове лікування
151 тис.Отримана шкода
2Смерті
1 560Удари
57,3%Critical Hit
4:27Активний час
4:45Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit58%
Втрачений час0,8%
Back Attack Hits77,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,5%
Parryнемає
Double Hits7,4%
Найбільше шкоди під ефектом
97,5%Insignia
91,8%Exploit Weakness
84,6%Poison
Ключові навички42,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 68,4% · Theostone: частка шкоди 0,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 669 тис. | 19,9% | 49% | 153 | 90 | 4 376 | |
| 531 тис. | 15,7% | 44,7% | 38 | 28 | 14 тис. | |
| 228 тис. | 6,8% | 52% | 204 | 69 | 1 118 | |
| 217 тис. | 6,4% | 48,1% | 235 | 48 | 923 | |
| 217 тис. | 6,4% | 54,2% | 144 | 52 | 1 504 | |
| 212 тис. | 6,3% | 67,3% | 104 | 104 | 2 034 | |
| 209 тис. | 6,2% | 99,3% | 136 | 62 | 1 537 | |
| 173 тис. | 5,1% | 52,9% | 34 | 34 | 5 082 | |
| 154 тис. | 4,6% | 47,9% | 71 | 39 | 2 175 | |
| 140 тис. | 4,1% | 62,9% | 35 | 35 | 3 988 | |
| 114 тис. | 3,4% | 65,6% | 180 | 133 | 633 | |
| 106 тис. | 3,1% | 61,4% | 57 | 57 | 1 862 | |
| 88,3 тис. | 2,6% | 37,5% | 24 | 15 | 3 678 | |
| 77,4 тис. | 2,3% | 37,5% | 8 | 5 | 9 675 | |
| 71,6 тис. | 2,1% | 48,1% | 27 | 9 | 2 651 | |
| 54 тис. | 1,6% | — | 0 | 0 | — | |
| 53,6 тис. | 1,6% | 71,4% | 14 | 10 | 3 827 | |
| 18,1 тис. | 0,5% | 50% | 32 | 32 | 566 | |
| 15,7 тис. | 0,5% | 0% | 2 | 2 | 7 867 | |
| 13,2 тис. | 0,4% | 25% | 8 | 3 | 1 653 | |
| 5 677 | 0,2% | 0% | 1 | 1 | 5 677 | |
| 5 588 | 0,2% | 0% | 1 | 1 | 5 588 |
Parry немає · Multi-Hit 714. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,77 млн | 52,4% | 58,2% | Вбито на 1:44 | |
| 1,01 млн | 30% | 54,5% | Вбито на 0:56 | |
| 595 тис. | 17,6% | 63,3% | Вбито на 0:58 |
DPS за 5 сПік 41,9 тис. · середнє 15,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Watchdog KwapoБій 0:58 | Necromancer DuankaБій 0:57 | Ferocious Horn NuakumБій 1:44 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FurriiosaTassin | 8 622 | 12 310 | 8 499 | 6 751 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| amoBakarma | 8 104 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 17 931 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MetrielZemurru | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 271 | 16 870 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MaciekSilaczMunin | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 293 | 8 010 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KyKyBrAUlgorn | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 2 060 | 3 140 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FurriiosaTassin | – | 105 633 | 2 300 | 153 211 | 180 810 | 1 | 5 |
| amoBakarma | – | 105 430 | 2 270 | 88 171 | 135 382 | 1 | 2 |
| MetrielZemurru | – | 116 148 | 2 262 | 73 056 | 150 898 | 2 | 9 |
| MaciekSilaczMunin | – | 96 318 | 2 154 | 136 327 | 194 931 | 1 | 2 |
| KyKyBrAUlgorn | – | 81 355 | 2 154 | 17 030 | 88 972 | 3 | 2 |