Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:30
- 5 гравців
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 16,8 тис. · 8,6% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 5:36
16,9 тис.DPSШкода 5,91 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,1 тис.Середній DPS
16,1 тис.DPS лічильника
5,91 млнШкода
1 426HPS
643 тис.Лікування
55,8%Надлишкове лікування
6 592Щити
345 тис.Отримана шкода
4Смерті
983Удари
23,3%Critical Hit
7,5%Частка призваних істот
5:36Активний час
6:06Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit23,3%
Втрачений час4,4%
Back Attack Hits39,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,9%
Parry0
Double Hits10,5%
Ключові навички54,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 38,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,25 млн | 21,2% | 81,1% | 74 | 67 | 16,9 тис. | |
| 1,03 млн | 17,5% | 19,2% | 172 | 136 | 6 017 | |
| 932 тис. | 15,8% | 16,6% | 151 | 118 | 6 171 | |
| 444 тис. | 7,5% | 13,1% | 130 | 130 | 3 419 | |
| 443 тис. | 7,5% | 18% | 200 | 200 | 2 214 | |
| 390 тис. | 6,6% | 32,3% | 93 | 93 | 4 194 | |
| 321 тис. | 5,4% | 16,2% | 37 | 33 | 4 751 | |
| 304 тис. | 5,1% | 20% | 10 | 10 | 14,2 тис. | |
| 292 тис. | 4,9% | 12,5% | 8 | 8 | 36,4 тис. | |
| 254 тис. | 4,3% | 0% | 20 | 17 | 6 036 | |
| 94,2 тис. | 1,6% | 17% | 53 | 53 | 1 777 | |
| 76,7 тис. | 1,3% | 28,6% | 7 | 7 | 11 тис. | |
| 67,8 тис. | 1,1% | 28,6% | 28 | 28 | 2 420 |
Parry 0 · Multi-Hit 311
DPS за 5 сПік 43,6 тис. · середнє 16,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:25 | Enhanced HarconБій 1:18 | Ultimate BerkБій 3:06 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HydrogenxIsraphel | 70 288 | 83 755 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| sionQuai | 59 080 | 68 710 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LarcadeIsraphel | 44 549 | 52 240 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| UltioAteZemurru | 51 686 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ToukoLumiel | 18 327 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HydrogenxIsraphel | – | 177 390 | 2 750 | 99 612 | 535 626 | 3 | 7 |
| sionQuai | – | 167 220 | 2 790 | 230 880 | 573 698 | 4 | 5 |
| LarcadeIsraphel | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 706 | 14 610 | 195 547 | 5 | 4 |
| UltioAteZemurru | – | 170 530 | 2 785 | 60 445 | 229 824 | 2 | 2 |
| ToukoLumiel | – | 139 549 | 2 727 | 642 932 | 345 239 | 4 | 1 |