Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:11
- 5 гравців
- 29 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 16,2 тис. · 26,7% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 4:14
17,4 тис.DPSШкода 4,62 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
12,8 тис.Середній DPS
15,8 тис.DPS лічильника
4,76 млнШкода
87HPS
32,3 тис.Лікування
79,4%Надлишкове лікування
32,9 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 795Удари
28,1%Critical Hit
39%Частка призваних істот
4:22Активний час
5:00Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit27,9%
Втрачений час10,5%
Back Attack Hits50,1%
Частка влучань99,8%
Perfect Hits14,5%
Parry3
Double Hits4,4%
Найбільше шкоди під ефектом
66,6%Element Unification
59,6%Sprint Mantra
59,6%Undefeated Mantra
Ключові навички42,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 36,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 743 тис. | 16,1% | 36,5% | 263 | 181 | 2 827 | 1 | |
| 684 тис. | 14,8% | 33,3% | 72 | 64 | 9 495 | немає | |
| 545 тис. | 11,8% | 29,3% | 198 | 102 | 2 751 | немає | |
| 369 тис. | 8% | 27,3% | 66 | 46 | 5 585 | немає | |
| 337 тис. | 7,3% | 20,3% | 79 | 39 | 4 262 | немає | |
| 230 тис. | 5% | 27% | 37 | 25 | 2 907 | немає | |
| 228 тис. | 4,9% | 32,7% | 98 | 36 | 2 328 | 1 | |
| 217 тис. | 4,7% | 26,7% | 30 | 29 | 7 227 | немає | |
| 213 тис. | 4,6% | 26,9% | 223 | 154 | 956 | немає | |
| 144 тис. | 3,1% | 23,1% | 26 | 25 | 5 522 | немає | |
| 129 тис. | 2,8% | 26,4% | 125 | 125 | 1 031 | немає | |
| 123 тис. | 2,7% | 12,2% | 82 | 82 | 1 498 | 1 | |
| 119 тис. | 2,6% | 33,3% | 66 | 66 | 1 806 | немає | |
| 105 тис. | 2,3% | 26,6% | 158 | 158 | 664 | немає | |
| 79,3 тис. | 1,7% | 18,6% | 43 | 43 | 1 844 | немає | |
| 66,5 тис. | 1,4% | 30% | 30 | 30 | 2 218 | немає | |
| 63,7 тис. | 1,4% | 21,7% | 23 | 23 | 2 770 | немає | |
| 55,9 тис. | 1,2% | 31% | 42 | 41 | 1 331 | немає | |
| 43,2 тис. | 0,9% | 9,1% | 33 | 33 | 1 308 | немає | |
| 41,4 тис. | 0,9% | 0% | 8 | 7 | 2 109 | немає | |
| 37,6 тис. | 0,8% | 50% | 8 | 4 | 4 697 | немає | |
| 29,5 тис. | 0,6% | 33,3% | 39 | 39 | 756 | немає | |
| 8 576 | 0,2% | 0% | 2 | 2 | 4 288 | немає | |
| 5 307 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 5 307 | немає | |
| 3 315 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 3 315 | немає | |
| 1 839 | 0% | 0% | 1 | 1 | 1 839 | немає |
Parry 3 · Multi-Hit 479. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,83 млн | 39,5% | 24% | Вбито на 2:28 | |
| 997 тис. | 21,6% | 27,9% | Вбито на 0:57 | |
| 877 тис. | 19% | 25,7% | Вбито на 1:19 | |
Enhanced Krao Test Subject | 331 тис. | 7,2% | 45% | Вбито 8 |
Krao Magic Test Subject | 275 тис. | 6% | 40,6% | Вбито 7 |
Krao Mutant | 212 тис. | 4,6% | 32% | Вбито 5 |
Krao Magnetic Field | 99,1 тис. | 2,1% | 34,4% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 59,4 тис. · середнє 17,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:57 | Enhanced HarconБій 0:59 | Ultimate BerkБій 2:28 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 尼古喵喵Azphel | 21 538 | 26 312 | 12 313 | 12 812 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AlbartTriniel | 15 393 | 19 876 | 6 761 | 8 698 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| miiimiiMaouYustiel | 12 886 | 15 647 | 7 651 | 7 897 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| タッシュマン2Marchutan | 18 732 | 22 286 | 11 938 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AnnamingIsraphel | 12 238 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 189 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 尼古喵喵Azphel | – | 65 628 | 1 343 | 32 335 | 32 929 | 0 | 5 |
| AlbartTriniel | – | 75 782 | 1 481 | 54 889 | 87 810 | 0 | 1 |
| miiimiiMaouYustiel | – | 182 604 | 1 175 | 50 613 | 124 807 | 0 | 9 |
| タッシュマン2Marchutan | – | 70 612 | 1 458 | 23 923 | 42 151 | 0 | 5 |
| AnnamingIsraphel | – | 66 064 | 1 336 | 180 974 | 96 898 | 0 | 1 |