Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:09
- 5 гравців
- 13 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21,5 тис. · 22,5% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 5:26
22,3 тис.DPSШкода 7,73 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
18 тис.Середній DPS
21,4 тис.DPS лічильника
7,73 млнШкода
116HPS
50,3 тис.Лікування
56,9%Надлишкове лікування
174 тис.Отримана шкода
0Смерті
2 640Удари
43,1%Critical Hit
5:26Активний час
6:01Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit43,1%
Втрачений час9,2%
Back Attack Hits42,9%
Частка влучань100%
Perfect Hits21%
Parry0
Double Hits6,3%
Ключові навички48% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 56,6% · Theostone: частка шкоди 0,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,74 млн | 22,5% | 43,3% | 928 | 482 | 1 878 | |
| 1,36 млн | 17,5% | 53,3% | 30 | 15 | 45,2 тис. | |
| 617 тис. | 8% | 40,6% | 155 | 155 | 3 981 | |
| 597 тис. | 7,7% | 44,8% | 67 | 61 | 8 020 | |
| 506 тис. | 6,5% | 44,2% | 208 | 208 | 2 434 | |
| 467 тис. | 6% | 52,4% | 21 | 21 | 22,3 тис. | |
| 339 тис. | 4,4% | 39,5% | 114 | 114 | 2 976 | |
| 308 тис. | 4% | 35,3% | 34 | 34 | 9 051 | |
| 301 тис. | 3,9% | 46,9% | 211 | 211 | 1 427 | |
| 296 тис. | 3,8% | 42,7% | 351 | 119 | 844 | |
| 254 тис. | 3,3% | 41,5% | 123 | 123 | 2 064 | |
| 215 тис. | 2,8% | 38,9% | 18 | 18 | 11,9 тис. | |
| 191 тис. | 2,5% | 46,4% | 112 | 112 | 1 707 | |
| 186 тис. | 2,4% | 38,2% | 173 | 173 | 1 078 | |
| 185 тис. | 2,4% | 57,7% | 26 | 23 | 7 100 | |
| 108 тис. | 1,4% | 25% | 8 | 8 | 9 034 | |
| 64,6 тис. | 0,8% | 39,3% | 61 | 61 | 1 059 |
Parry 0 · Multi-Hit 930
DPS за 5 сПік 51,7 тис. · середнє 22,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:21 | Black Smoke MuruteБій 1:22 | Kromede's DesireБій 3:02 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | 26 523 | 25 446 | 20 817 | 18 742 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| DessitSiel | 27 604 | 25 952 | 18 347 | 17 998 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| sleepygammaSiel | 18 075 | 17 986 | 12 669 | 12 279 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LéonorNania | 18 828 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 759 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JaneChanterLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 27 247 | 14 581 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 312 | 55 140 | 122 510 | 0 | 9 |
| DessitSiel | – | 114 178 | 2 275 | 50 270 | 174 059 | 0 | 7 |
| sleepygammaSiel | – | 101 964 | 2 357 | 436 420 | 179 269 | 0 | 3 |
| LéonorNania | – | 115 129 | 2 252 | 41 739 | 229 614 | 3 | 5 |
| JaneChanterLumiel | – | 88 749 | 2 179 | 138 639 | 146 569 | 0 | 3 |