Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:09
- 5 гравців
- 13 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 22,4 тис. · 23,5% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 5:17
23,3 тис.DPSШкода 8,05 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
18,7 тис.Середній DPS
22,3 тис.DPS лічильника
8,05 млнШкода
128HPS
55,1 тис.Лікування
70,5%Надлишкове лікування
8 727Щити
123 тис.Отримана шкода
0Смерті
991Удари
39,7%Critical Hit
5:17Активний час
6:01Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit39,7%
Втрачений час11,4%
Back Attack Hits19,1%
Частка влучань100%
Perfect Hits14,8%
Parry0
Double Hits8,7%
Ключові навички61,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 68,8% · Theostone: частка шкоди 0,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,07 млн | 38,2% | 100% | 196 | 196 | 15,7 тис. | |
| 1,19 млн | 14,8% | 100% | 13 | 12 | 91,8 тис. | |
| 720 тис. | 8,9% | 17,4% | 23 | 23 | 31,3 тис. | |
| 508 тис. | 6,3% | 26% | 77 | 75 | 6 601 | |
| 465 тис. | 5,8% | 24,7% | 85 | 82 | 5 469 | |
| 394 тис. | 4,9% | 22,7% | 88 | 84 | 4 481 | |
| 358 тис. | 4,5% | 23,7% | 59 | 56 | 6 075 | |
| 335 тис. | 4,2% | 26,1% | 180 | 85 | 1 860 | |
| 310 тис. | 3,9% | 28,9% | 38 | 34 | 8 170 | |
| 267 тис. | 3,3% | 28% | 25 | 25 | 10,7 тис. | |
| 229 тис. | 2,8% | 20,8% | 168 | 168 | 1 366 | |
| 108 тис. | 1,3% | 20% | 10 | 10 | 10,8 тис. | |
| 49,5 тис. | 0,6% | 18,2% | 11 | 11 | 4 496 | |
| 37,1 тис. | 0,5% | 6,3% | 16 | 16 | 2 316 | |
| 5 445 | 0,1% | 0% | 2 | 2 | 2 723 |
Parry 0 · Multi-Hit 400
DPS за 5 сПік 50,5 тис. · середнє 23,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:21 | Black Smoke MuruteБій 1:22 | Kromede's DesireБій 3:02 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | 26 523 | 25 446 | 20 817 | 18 742 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| DessitSiel | 27 604 | 25 952 | 18 347 | 17 998 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| sleepygammaSiel | 18 075 | 17 986 | 12 669 | 12 279 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LéonorNania | 18 828 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 18 759 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JaneChanterLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 27 247 | 14 581 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 312 | 55 140 | 122 510 | 0 | 9 |
| DessitSiel | – | 114 178 | 2 275 | 50 270 | 174 059 | 0 | 7 |
| sleepygammaSiel | – | 101 964 | 2 357 | 436 420 | 179 269 | 0 | 3 |
| LéonorNania | – | 115 129 | 2 252 | 41 739 | 229 614 | 3 | 5 |
| JaneChanterLumiel | – | 88 749 | 2 179 | 138 639 | 146 569 | 0 | 3 |