Проходження: Expedition
Vakron Sky Island · Conquest [Hard] Бета
- Пройдено
- Час проходження: 10:04
- 5 гравців
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 52,2 тис. · 28,8% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 5:48
52,2 тис.DPSШкода 18,44 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
31 тис.Середній DPS
51,5 тис.DPS лічильника
18,73 млнШкода
42HPS
25,5 тис.Лікування
82,5%Надлишкове лікування
74,4 тис.Отримана шкода
0Смерті
3 721Удари
34,3%Critical Hit
5:58Активний час
6:03Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit34,4%
Втрачений час1,4%
Back Attack Hits81,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits19,9%
Parryнемає
Double Hits8,9%
Найбільше шкоди під ефектом
94,2%Bleed
93,8%Gale
88,4%Poison
Ключові навички57% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 53,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5,41 млн | 29,3% | 33,7% | 86 | щонайменше 40 | 62,9 тис. | |
| 3,11 млн | 16,8% | 35,3% | 1 244 | щонайменше 615 | 2 497 | |
| 2,00 млн | 10,9% | 32,5% | 194 | щонайменше 89 | 9 883 | |
| 1,35 млн | 7,3% | 30,8% | 286 | щонайменше 268 | 4 404 | |
| 1,14 млн | 6,2% | 40% | 55 | щонайменше 49 | 20,6 тис. | |
| 938 тис. | 5,1% | 30,2% | 331 | щонайменше 304 | 2 835 | |
| 868 тис. | 4,7% | 34,4% | 163 | щонайменше 151 | 5 327 | |
| 841 тис. | 4,6% | 60% | 25 | щонайменше 22 | 33,6 тис. | |
| 415 тис. | 2,2% | 34,6% | 263 | щонайменше 247 | 1 577 | |
| 411 тис. | 2,2% | 38,4% | 112 | щонайменше 105 | 3 672 | |
| 362 тис. | 2% | 41,7% | 36 | щонайменше 34 | 10 тис. | |
| 350 тис. | 1,9% | 31,2% | 343 | щонайменше 107 | 1 020 | |
| 346 тис. | 1,9% | 33,3% | 30 | щонайменше 28 | 11,5 тис. | |
| 338 тис. | 1,8% | 39,8% | 118 | щонайменше 110 | 2 868 | |
| 338 тис. | 1,8% | 38,7% | 163 | щонайменше 152 | 2 073 | |
| 234 тис. | 1,3% | 33,3% | 201 | щонайменше 187 | 1 164 |
Parry немає · Multi-Hit 1 003. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible. Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 7,46 млн | 40,4% | 26,9% | Вбито на 2:46 | |
| 5,81 млн | 31,5% | 43,6% | Кінець не видно | |
| 5,18 млн | 28,1% | 38% | Вбито на 1:23 | |
Vakron's Thorn Root | 31 | 0% | 0% | Вбито 4 |
Thamon's Petrification | 5 | 0% | 0% | Вбито 2 |
Detoxifying Rafflesia | 4 | 0% | 0% | Вбито на 0:23 |
DPS за 5 сПік 136 тис. · середнє 52,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | TiereБій 1:23 | ThamonНе вбито | VakronБій 2:45 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RuriyLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 45 177 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TwlxxiIsraphel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 44 940 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MakusVaizel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 33 409 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| WonderSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Боса не вбито, тому DPS немає | 31 479 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AL7KomaLudra | 17 947 | Боса не вбито, тому DPS немає | 11 145 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RuriyLumiel | – | 173 429 | 2 835 | 43 619 | 172 844 | 1 | 6 |
| TwlxxiIsraphel | – | 180 061 | 2 791 | 25 508 | 74 394 | 0 | 8 |
| MakusVaizel | – | 161 719 | 2 775 | 152 226 | 346 845 | 1 | 9 |
| WonderSiel | – | 171 628 | 2 870 | 488 180 | 78 816 | 1 | 2 |
| AL7KomaLudra | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 748 | 185 777 | 381 023 | 3 | 3 |