Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:51
- 5 гравців
- 25 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 7 470 · 8,8% бою · Місце 5 із 5 · Активний час 2:53
7 576DPSШкода 1,50 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
5 136Середній DPS
7 161DPS лічильника
1,50 млнШкода
25HPS
7 438Лікування
57,9%Надлишкове лікування
31,2 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 027Удари
35%Critical Hit
0,8%Частка призваних істот
2:53Активний час
3:29Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit35%
Втрачений час13,7%
Back Attack Hits32,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits7,3%
Parry0
Double Hits4,3%
Найбільше шкоди під ефектом
99,2%Courage Scroll
99,2%Benediction Scroll
99,2%Undefeated Mantra
Ключові навички47,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 38,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 291 тис. | 19,4% | 40,7% | 359 | 210 | 809 | |
| 272 тис. | 18,1% | 10% | 10 | 10 | 27,2 тис. | |
| 156 тис. | 10,4% | 25,7% | 35 | 28 | 3 990 | |
| 89,1 тис. | 5,9% | 45,1% | 51 | 51 | 1 746 | |
| 68,2 тис. | 4,6% | 55,6% | 9 | 8 | 7 582 | |
| 65,5 тис. | 4,4% | 33,3% | 6 | 3 | 10,9 тис. | |
| 65,3 тис. | 4,4% | 18,8% | 16 | 11 | 4 082 | |
| 52,9 тис. | 3,5% | 24,3% | 37 | 37 | 1 431 | |
| 52,2 тис. | 3,5% | 27,1% | 129 | 44 | 405 | |
| 50,6 тис. | 3,4% | 18,9% | 53 | 53 | 954 | |
| 48,5 тис. | 3,2% | 29,8% | 47 | 47 | 1 031 | |
| 45,3 тис. | 3% | 31,3% | 83 | 83 | 546 | |
| 44,9 тис. | 3% | 9,1% | 11 | 11 | 4 084 | |
| 43,9 тис. | 2,9% | 35,7% | 14 | 11 | 3 137 | |
| 41,9 тис. | 2,8% | 0% | 7 | 5 | 4 549 | |
| 30,8 тис. | 2,1% | 31,6% | 76 | 76 | 405 | |
| 25,5 тис. | 1,7% | 19,4% | 36 | 36 | 707 | |
| 24,3 тис. | 1,6% | 66,7% | 6 | 6 | 4 053 | |
| 20,2 тис. | 1,3% | 92,1% | 38 | 19 | 531 | |
| 11,5 тис. | 0,8% | 0% | 4 | 4 | 2 864 |
Parry 0 · Multi-Hit 340
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 781 тис. | 52,1% | 25,9% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 271 тис. | 18,1% | 48,2% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 236 тис. | 15,7% | 44,8% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 211 тис. | 14,1% | 43,1% | Вбито 16 |
DPS за 5 сПік 21,2 тис. · середнє 7 576 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:41 | Enhanced HarconБій 0:40 | Ultimate BerkБій 1:55 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| InterludioNania | 20 272 | 23 767 | 11 471 | 10 867 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MaximußLumiel | 7 724 | 9 741 | 6 758 | 5 136 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| YunjiLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 23 610 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HerbstLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 344 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MnakellNania | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 22 867 | 7 782 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| InterludioNania | – | 83 954 | 1 565 | 34 562 | 67 927 | 0 | 6 |
| MaximußLumiel | – | 52 443 | 1 115 | 7 438 | 31 235 | 0 | 2 |
| YunjiLumiel | – | 84 244 | 1 675 | 87 090 | 40 653 | 0 | 2 |
| HerbstLumiel | – | 57 098 | 1 058 | 69 029 | 50 185 | 0 | 0 |
| MnakellNania | – | 62 533 | 1 261 | 15 000 | 47 908 | 0 | 5 |