Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:04
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 9 708 · 10,2% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 4:23
10,5 тис.DPSШкода 3,51 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
7 247Середній DPS
9 082DPS лічильника
3,51 млнШкода
84HPS
41 тис.Лікування
4,4%Надлишкове лікування
216 тис.Отримана шкода
5Смерті
1 274Удари
34,5%Critical Hit
0,5%Частка призваних істот
4:23Активний час
6:26Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit34,5%
Втрачений час27,2%
Back Attack Hits30,4%
Частка влучань98,7%
Perfect Hits9,3%
Parry17
Double Hits6,8%
Найбільше шкоди під ефектом
98,6%Battle Enhance Scroll
97,8%Benediction Scroll
89,6%Insignia
Ключові навички41,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 28,1% · Theostone: частка шкоди 0,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 610 тис. | 17,4% | 14,1% | 78 | 78 | 7 825 | 2 | |
| 464 тис. | 13,2% | 100% | 261 | 122 | 1 777 | немає | |
| 380 тис. | 10,8% | 8,2% | 97 | 76 | 3 639 | 2 | |
| 374 тис. | 10,6% | 10,1% | 198 | 41 | 1 889 | 3 | |
| 355 тис. | 10,1% | 11,1% | 18 | 16 | 19,7 тис. | немає | |
| 216 тис. | 6,1% | 17,7% | 62 | 62 | 3 479 | немає | |
| 208 тис. | 5,9% | 7,1% | 56 | 56 | 3 714 | 1 | |
| 177 тис. | 5% | 6,3% | 64 | 64 | 2 761 | 2 | |
| 142 тис. | 4% | 14,3% | 70 | 70 | 2 026 | немає | |
| 97,6 тис. | 2,8% | 6,5% | 31 | 31 | 2 864 | немає | |
| 96,1 тис. | 2,7% | 95,2% | 63 | 29 | 1 525 | немає | |
| 91 тис. | 2,6% | 16,7% | 12 | 12 | 7 587 | 3 | |
| 82,6 тис. | 2,4% | 10% | 50 | 50 | 1 652 | немає | |
| 61,2 тис. | 1,7% | 0% | 8 | 8 | 7 652 | немає | |
| 49,9 тис. | 1,4% | 16,3% | 129 | 129 | 386 | 3 | |
| 44,3 тис. | 1,3% | 25% | 4 | 4 | 11,1 тис. | немає | |
| 35,8 тис. | 1% | 21,8% | 55 | 55 | 650 | 1 | |
| 24,3 тис. | 0,7% | — | 0 | 0 | — | немає | |
| 5 943 | 0,2% | 27,8% | 18 | 18 | 330 | немає |
Parry 17 · Multi-Hit 402. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,29 млн | 36,8% | 40% | Вбито на 2:58 | |
| 1,10 млн | 31,3% | 36,3% | Вбито на 1:13 | |
| 1,04 млн | 29,7% | 21,5% | Вбито на 1:50 | |
Lava Spider | 77,5 тис. | 2,2% | 88,9% | Вбито 4 |
DPS за 5 сПік 34,8 тис. · середнє 10,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:22 | Black Smoke MuruteБій 1:13 | Kromede's DesireБій 2:58 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PumaHadala | 26 879 | 16 739 | 16 923 | 13 313 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| IlonaMuskKromede | 19 108 | 16 609 | 17 041 | 12 246 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| YourMotherMunin | 60 191 | 54 816 | 37 868 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ChaethicLamuatan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 949 | 7 936 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KWalaaBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 025 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PumaHadala | – | 106 951 | 2 225 | 67 101 | 232 486 | 3 | 8 |
| IlonaMuskKromede | – | 119 690 | 2 364 | 96 639 | 308 481 | 4 | 5 |
| YourMotherMunin | – | 124 429 | 2 630 | 140 817 | 431 247 | 1 | 8 |
| ChaethicLamuatan | – | 112 582 | 2 448 | 570 302 | 149 853 | 0 | 2 |
| KWalaaBakarma | – | 101 227 | 2 186 | 40 951 | 216 189 | 5 | 5 |