Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:04
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 43,4 тис. · 45,5% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 5:29
47,1 тис.DPSШкода 15,72 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
35,8 тис.Середній DPS
44,9 тис.DPS лічильника
17,36 млнШкода
290HPS
141 тис.Лікування
10,4%Надлишкове лікування
57,3 тис.Щити
431 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 454Удари
54%Critical Hit
5:52Активний час
6:26Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit54,4%
Втрачений час9%
Back Attack Hits8,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,7%
Parryнемає
Double Hits8,1%
Найбільше шкоди під ефектом
99,8%Noble Armor
96,3%Punishing Benediction
92,3%Warding
Ключові навички59,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 67% · Theostone: частка шкоди 0,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6,16 млн | 39,2% | 100% | 280 | 280 | 22 тис. | |
| 2,04 млн | 13% | 40% | 15 | 14 | 106 тис. | |
| 1,20 млн | 7,7% | 39,5% | 114 | 101 | 10,6 тис. | |
| 935 тис. | 5,9% | 38,3% | 115 | 104 | 8 130 | |
| 918 тис. | 5,8% | 46,1% | 76 | 64 | 12,1 тис. | |
| 915 тис. | 5,8% | 9,5% | 21 | 21 | 43,6 тис. | |
| 861 тис. | 5,5% | 45,4% | 119 | 107 | 7 233 | |
| 822 тис. | 5,2% | 43,7% | 247 | 116 | 3 327 | |
| 566 тис. | 3,6% | 45,7% | 35 | 34 | 16,2 тис. | |
| 469 тис. | 3% | 44,4% | 36 | 33 | 13 тис. | |
| 402 тис. | 2,6% | 44,5% | 191 | 191 | 2 103 | |
| 125 тис. | 0,8% | 22,2% | 9 | 9 | 13,8 тис. | |
| 114 тис. | 0,7% | 46,2% | 13 | 13 | 8 766 | |
| 92,6 тис. | 0,6% | 13,3% | 15 | 15 | 6 175 | |
| 64,4 тис. | 0,4% | 50% | 10 | 10 | 6 440 | |
| 36,5 тис. | 0,2% | 42,9% | 7 | 7 | 5 211 |
Parry немає · Multi-Hit 583. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 6,76 млн | 43% | 55,7% | Вбито на 2:58 | |
| 4,02 млн | 25,5% | 52,6% | Вбито на 1:13 | |
| 3,63 млн | 23,1% | 55,8% | Вбито на 1:50 | |
Silver Blade Rotan | 408 тис. | 2,6% | 67,6% | Вбито на 0:27 |
Lava Spider | 353 тис. | 2,2% | 36,7% | Вбито 5 |
Merciless Spark Spirit | 246 тис. | 1,6% | 53,1% | Вбито на 0:27 |
Flame Spirit | 177 тис. | 1,1% | 60% | Вбито на 0:26 |
Spark Spirit | 133 тис. | 0,8% | 41,2% | Вбито на 0:27 |
DPS за 5 сПік 97,1 тис. · середнє 47,1 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:22 | Black Smoke MuruteБій 1:13 | Kromede's DesireБій 2:58 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PumaHadala | 26 879 | 16 739 | 16 923 | 13 313 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| IlonaMuskKromede | 19 108 | 16 609 | 17 041 | 12 246 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| YourMotherMunin | 60 191 | 54 816 | 37 868 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ChaethicLamuatan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 949 | 7 936 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KWalaaBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 025 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PumaHadala | – | 106 951 | 2 225 | 67 101 | 232 486 | 3 | 8 |
| IlonaMuskKromede | – | 119 690 | 2 364 | 96 639 | 308 481 | 4 | 5 |
| YourMotherMunin | – | 124 429 | 2 630 | 140 817 | 431 247 | 1 | 8 |
| ChaethicLamuatan | – | 112 582 | 2 448 | 570 302 | 149 853 | 0 | 2 |
| KWalaaBakarma | – | 101 227 | 2 186 | 40 951 | 216 189 | 5 | 5 |