Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 8:04
- 5 гравців
- 18 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 17,8 тис. · 18,7% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 5:34
19,3 тис.DPSШкода 6,46 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
13,3 тис.Середній DPS
16,7 тис.DPS лічильника
6,46 млнШкода
138HPS
67,1 тис.Лікування
17,3%Надлишкове лікування
232 тис.Отримана шкода
3Смерті
2 585Удари
70,8%Critical Hit
5:34Активний час
6:26Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit70,8%
Втрачений час7,6%
Back Attack Hits91,9%
Частка влучань98,9%
Perfect Hits8,8%
Parry28
Double Hits8,5%
Найбільше шкоди під ефектом
93,8%Exploit Weakness
85,6%Insignia
83,6%Debilitating Mark
Ключові навички46,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 74,9% · Theostone: частка шкоди 1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар | Parry |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,55 млн | 24% | 48,1% | 285 | 152 | 5 444 | 6 | |
| 910 тис. | 14,1% | 51,8% | 56 | 33 | 16,3 тис. | 1 | |
| 518 тис. | 8% | 87,7% | 431 | 72 | 1 202 | немає | |
| 465 тис. | 7,2% | 100% | 340 | 103 | 1 367 | немає | |
| 429 тис. | 6,6% | 100% | 228 | 70 | 1 881 | немає | |
| 342 тис. | 5,3% | 63,4% | 41 | 29 | 8 342 | немає | |
| 263 тис. | 4,1% | 53,2% | 62 | 40 | 4 235 | немає | |
| 262 тис. | 4,1% | 54,8% | 62 | 46 | 4 224 | немає | |
| 236 тис. | 3,7% | 55,1% | 118 | 118 | 2 002 | 2 | |
| 235 тис. | 3,6% | 59,2% | 103 | 57 | 2 281 | 1 | |
| 191 тис. | 3% | 54,4% | 114 | 114 | 1 676 | 4 | |
| 163 тис. | 2,5% | 55,6% | 347 | 224 | 470 | 11 | |
| 148 тис. | 2,3% | 18,2% | 11 | 7 | 13,4 тис. | немає | |
| 143 тис. | 2,2% | 48,9% | 88 | 88 | 1 621 | 1 | |
| 120 тис. | 1,9% | 98,7% | 77 | 36 | 1 565 | немає | |
| 119 тис. | 1,8% | 47,6% | 21 | 14 | 5 669 | 1 | |
| 112 тис. | 1,7% | 52,9% | 17 | 11 | 6 573 | немає | |
| 83,1 тис. | 1,3% | 61,9% | 21 | 15 | 3 957 | немає | |
| 54,9 тис. | 0,9% | — | 0 | 0 | — | немає | |
| 53,5 тис. | 0,8% | 65,5% | 58 | 58 | 923 | 1 | |
| 26,5 тис. | 0,4% | 33,3% | 12 | 3 | 2 207 | немає | |
| 16,4 тис. | 0,3% | 50% | 4 | 2 | 4 104 | немає | |
| 14,2 тис. | 0,2% | 51,7% | 89 | 89 | 159 | немає |
Parry 28 · Multi-Hit 1 276. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,02 млн | 46,8% | 71,3% | Вбито на 2:58 | |
| 1,34 млн | 20,8% | 72,1% | Вбито на 1:50 | |
| 1,23 млн | 19% | 68,1% | Вбито на 1:13 | |
Flame Spirit | 361 тис. | 5,6% | 76,4% | Вбито 2 |
Silver Blade Rotan | 175 тис. | 2,7% | 68,3% | Вбито на 0:27 |
Spark Spirit | 134 тис. | 2,1% | 77,1% | Вбито на 0:27 |
Lava Spider | 122 тис. | 1,9% | 57,5% | Вбито 6 |
Merciless Spark Spirit | 75,7 тис. | 1,2% | 61% | Вбито на 0:27 |
DPS за 5 сПік 64,8 тис. · середнє 19,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:22 | Black Smoke MuruteБій 1:13 | Kromede's DesireБій 2:58 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PumaHadala | 26 879 | 16 739 | 16 923 | 13 313 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| IlonaMuskKromede | 19 108 | 16 609 | 17 041 | 12 246 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| YourMotherMunin | 60 191 | 54 816 | 37 868 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ChaethicLamuatan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 949 | 7 936 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KWalaaBakarma | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 025 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PumaHadala | – | 106 951 | 2 225 | 67 101 | 232 486 | 3 | 8 |
| IlonaMuskKromede | – | 119 690 | 2 364 | 96 639 | 308 481 | 4 | 5 |
| YourMotherMunin | – | 124 429 | 2 630 | 140 817 | 431 247 | 1 | 8 |
| ChaethicLamuatan | – | 112 582 | 2 448 | 570 302 | 149 853 | 0 | 2 |
| KWalaaBakarma | – | 101 227 | 2 186 | 40 951 | 216 189 | 5 | 5 |