Проходження: Transcendence
Shattered Arkanis · Stage 2 Бета
- Пройдено
- Час проходження: 10:08
- 5 гравців
- 21 вбивство
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 14,7 тис. · 17% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 14:14
27,3 тис.DPSШкода 8,51 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
8 527Середній DPS
8 976DPS лічильника
5,19 млнШкода
220HPS
134 тис.Лікування
73,6%Надлишкове лікування
273 тис.Отримана шкода
5Смерті
2 496Удари
28%Critical Hit
29,1%Частка призваних істот
8:48Активний час
9:38Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit28%
Втрачений час0%
Back Attack Hits37%
Частка влучань100%
Perfect Hits19,3%
Parry0
Double Hits6,9%
Найбільше шкоди під ефектом
74,9%Sprint Mantra
72,1%Element Unification
63,4%Light of Regeneration
Ключові навички38,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 34,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 899 тис. | 17,3% | 23% | 226 | щонайменше 184 | 3 978 | |
| 581 тис. | 11,2% | 25,4% | 240 | щонайменше 194 | 2 421 | |
| 505 тис. | 9,7% | 29,5% | 105 | щонайменше 82 | 4 807 | |
| 440 тис. | 8,5% | 15,2% | 33 | щонайменше 26 | 13,3 тис. | |
| 313 тис. | 6% | 30,4% | 46 | щонайменше 37 | 2 885 | |
| 287 тис. | 5,5% | 22,7% | 75 | щонайменше 52 | 3 789 | |
| 244 тис. | 4,7% | 22,4% | 76 | щонайменше 64 | 3 211 | |
| 221 тис. | 4,3% | 37,8% | 135 | щонайменше 121 | 1 635 | |
| 213 тис. | 4,1% | 22,5% | 347 | щонайменше 297 | 615 | |
| 192 тис. | 3,7% | 25% | 76 | щонайменше 46 | 2 529 | |
| 182 тис. | 3,5% | 25% | 120 | щонайменше 110 | 1 518 | |
| 167 тис. | 3,2% | 88,7% | 141 | щонайменше 52 | 1 185 | |
| 148 тис. | 2,9% | 26,9% | 78 | щонайменше 75 | 1 896 | |
| 135 тис. | 2,6% | 16,5% | 85 | щонайменше 73 | 1 583 | |
| 129 тис. | 2,5% | 24,5% | 204 | щонайменше 169 | 632 | |
| 123 тис. | 2,4% | 21,5% | 65 | щонайменше 57 | 1 885 | |
| 113 тис. | 2,2% | 21,2% | 278 | щонайменше 232 | 406 | |
| 108 тис. | 2,1% | 22,2% | 45 | щонайменше 39 | 2 396 | |
| 62,8 тис. | 1,2% | 18,8% | 16 | щонайменше 11 | 3 923 | |
| 56,6 тис. | 1,1% | 25% | 16 | щонайменше 13 | 3 536 | |
| 19,7 тис. | 0,4% | 16,7% | 30 | щонайменше 22 | 657 | |
| 16,3 тис. | 0,3% | 40% | 5 | щонайменше 2 | 3 269 | |
| 12,6 тис. | 0,2% | 18,8% | 16 | щонайменше 14 | 788 | |
| 9 781 | 0,2% | 56,3% | 16 | щонайменше 0 | 611 | |
| 4 244 | 0,1% | 0% | 1 | щонайменше 1 | 4 244 | |
| 7 652 | 0,1% | 23,8% | 21 | щонайменше 21 | 364 |
Parry 0 · Multi-Hit 782 Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Talisra of the Void | 1,87 млн | 36,1% | 23,2% | Вбито 1 |
| Siliator of Deceit | 1,34 млн | 25,8% | 29,7% | Вбито 1 |
| Ruthilis of Pain | 1,03 млн | 19,8% | 26,3% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 948 тис. | 18,3% | 40,4% | Вбито 17 |
DPS за 5 сПік 22,4 тис. · середнє 27,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Siliator of DeceitБій 1:48 | Ruthilis of PainБій 1:55 | Talisra of the VoidБій 3:23 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| HihikaTriniel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 26 024 | 21 586 | S · 2 320 | Заявлено гравцем |
| ТРАХЕР5000Hadala | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 199 | 8 527 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xiayuhan4Yustiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 613 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| QQQnnQQQNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 389 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| duskmildYustiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 607 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HihikaTriniel | – | 98 706 | 2 069 | 280 819 | 264 349 | 2 | 4 |
| ТРАХЕР5000Hadala | – | 90 844 | 2 160 | 134 035 | 273 450 | 5 | 0 |
| xiayuhan4Yustiel | – | 97 983 | 2 194 | 77 584 | 259 283 | 1 | 2 |
| QQQnnQQQNezekan | – | 96 703 | 2 017 | 89 578 | 261 890 | 4 | 2 |
| duskmildYustiel | – | 97 970 | 2 056 | 580 234 | 265 695 | 6 | 5 |