Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:23
- 5 гравців
- 26 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 15,6 тис. · 25,4% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:17
17,6 тис.DPSШкода 4,21 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
11 тис.Середній DPS
13,9 тис.DPS лічильника
4,21 млнШкода
471HPS
181 тис.Лікування
50%Надлишкове лікування
20,1 тис.Щити
180 тис.Отримана шкода
0Смерті
639Удари
52,1%Critical Hit
3:17Активний час
5:02Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit52,1%
Втрачений час26,7%
Back Attack Hits17,4%
Частка влучань100%
Perfect Hits18,3%
Parryнемає
Double Hits7%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Sprint Mantra
100%Undefeated Mantra
91,6%Spinning Strike
Ключові навички59,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 59,2% · Theostone: частка шкоди 0,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 949 тис. | 22,6% | 51,6% | 62 | 48 | 15,3 тис. | |
| 831 тис. | 19,8% | 39,1% | 133 | 62 | 6 249 | |
| 740 тис. | 17,6% | 22,2% | 18 | 12 | 41,1 тис. | |
| 253 тис. | 6% | 54,9% | 51 | 51 | 4 963 | |
| 242 тис. | 5,8% | 50% | 20 | 13 | 12,1 тис. | |
| 240 тис. | 5,7% | 50% | 20 | 14 | 12 тис. | |
| 219 тис. | 5,2% | 41,7% | 12 | 12 | 18,3 тис. | |
| 186 тис. | 4,4% | 37,5% | 16 | 16 | 11,7 тис. | |
| 104 тис. | 2,5% | 50% | 10 | 10 | 10,4 тис. | |
| 104 тис. | 2,5% | 97,3% | 75 | 38 | 1 388 | |
| 79,9 тис. | 1,9% | 47,4% | 38 | 31 | 2 103 | |
| 73 тис. | 1,7% | 40,6% | 32 | 16 | 2 282 | |
| 56,8 тис. | 1,3% | 43,9% | 57 | 18 | 996 | |
| 33,9 тис. | 0,8% | 33,3% | 6 | 5 | 5 653 | |
| 29,2 тис. | 0,7% | 50% | 4 | 4 | 7 304 | |
| 26,5 тис. | 0,6% | 92,3% | 13 | 13 | 2 041 | |
| 23,4 тис. | 0,6% | 43,3% | 30 | 30 | 781 | |
| 12,7 тис. | 0,3% | 54,8% | 42 | 38 | 303 |
Parry немає · Multi-Hit 117. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,70 млн | 40,5% | 51,3% | Вбито на 2:07 | |
| 884 тис. | 21% | 54,7% | Вбито на 0:53 | |
| 793 тис. | 18,9% | 48,3% | Вбито на 1:26 | |
Krao Magic Test Subject | 334 тис. | 7,9% | 54,3% | Вбито 7 |
Krao Mutant | 258 тис. | 6,1% | 61,5% | Вбито 4 |
Enhanced Krao Test Subject | 232 тис. | 5,5% | 58,3% | Вбито 4 |
DPS за 5 сПік 58 тис. · середнє 17,6 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:46 | Enhanced HarconБій 1:05 | Ultimate BerkБій 2:07 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TrixAriel | 21 177 | 21 169 | 12 541 | 11 442 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| KolirEreshkigal | 17 481 | 19 123 | 12 004 | 10 147 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KPJLHMeslamtaeda | 26 606 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 416 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KorvethasLumiel | 20 208 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 064 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| h14UxWVaizel | 18 398 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 5 784 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TrixAriel | – | 58 881 | 1 043 | 36 799 | 100 074 | 0 | 3 |
| KolirEreshkigal | – | 71 335 | 1 389 | 148 226 | 205 872 | 0 | 9 |
| KPJLHMeslamtaeda | – | 81 481 | 1 503 | 180 797 | 179 979 | 0 | 4 |
| KorvethasLumiel | – | 60 525 | 1 247 | 146 933 | 167 984 | 1 | 3 |
| h14UxWVaizel | – | 64 405 | 1 322 | 183 283 | 140 502 | 0 | 2 |