Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:23
- 5 гравців
- 26 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 13,3 тис. · 21,7% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 3:34
15 тис.DPSШкода 3,60 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
10,1 тис.Середній DPS
12,9 тис.DPS лічильника
3,89 млнШкода
386HPS
148 тис.Лікування
33,6%Надлишкове лікування
38,4 тис.Щити
206 тис.Отримана шкода
0Смерті
625Удари
45,3%Critical Hit
3:37Активний час
5:02Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit45,7%
Втрачений час20,6%
Back Attack Hits10,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits13,9%
Parryнемає
Double Hits4,2%
Найбільше шкоди під ефектом
100%Sprint Mantra
90,9%Undefeated Mantra
89,2%Spinning Strike
Ключові навички58,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 57,6% · Theostone: частка шкоди 1,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 878 тис. | 24,4% | 37,5% | 64 | 53 | 13,7 тис. | |
| 771 тис. | 21,4% | 27,5% | 131 | 68 | 5 884 | |
| 469 тис. | 13% | 45,5% | 11 | 10 | 42,7 тис. | |
| 250 тис. | 7% | 46,4% | 56 | 56 | 4 472 | |
| 250 тис. | 6,9% | 100% | 16 | 16 | 15,6 тис. | |
| 230 тис. | 6,4% | 47,4% | 19 | 14 | 12,1 тис. | |
| 139 тис. | 3,9% | 58,3% | 12 | 12 | 11,6 тис. | |
| 107 тис. | 3% | 37,5% | 56 | 45 | 1 918 | |
| 105 тис. | 2,9% | 45,5% | 44 | 22 | 2 395 | |
| 95,9 тис. | 2,7% | 96,9% | 64 | 31 | 1 499 | |
| 87,7 тис. | 2,4% | 8,3% | 12 | 11 | 7 311 | |
| 54,4 тис. | 1,5% | 36,2% | 58 | 20 | 937 | |
| 40,4 тис. | 1,1% | 18,2% | 11 | 11 | 3 673 | |
| 29,7 тис. | 0,8% | 0% | 5 | 5 | 5 936 | |
| 26,3 тис. | 0,7% | 33,3% | 18 | 18 | 1 463 | |
| 24,5 тис. | 0,7% | 100% | 11 | 11 | 2 229 | |
| 22,6 тис. | 0,6% | 75% | 4 | 4 | 5 662 | |
| 17 тис. | 0,5% | 60% | 5 | 4 | 3 403 |
Parry немає · Multi-Hit 256. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,53 млн | 42,4% | 41,9% | Вбито на 2:07 | |
| 960 тис. | 26,7% | 43,8% | Вбито на 1:26 | |
| 662 тис. | 18,4% | 53,9% | Вбито на 0:53 | |
Krao Magic Test Subject | 183 тис. | 5,1% | 57,1% | Вбито 6 |
Enhanced Krao Test Subject | 146 тис. | 4,1% | 50% | Вбито 4 |
Krao Mutant | 124 тис. | 3,5% | 44,4% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 44,9 тис. · середнє 15 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:46 | Enhanced HarconБій 1:05 | Ultimate BerkБій 2:07 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TrixAriel | 21 177 | 21 169 | 12 541 | 11 442 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| KolirEreshkigal | 17 481 | 19 123 | 12 004 | 10 147 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KPJLHMeslamtaeda | 26 606 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 416 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KorvethasLumiel | 20 208 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 064 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| h14UxWVaizel | 18 398 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 5 784 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TrixAriel | – | 58 881 | 1 043 | 36 799 | 100 074 | 0 | 3 |
| KolirEreshkigal | – | 71 335 | 1 389 | 148 226 | 205 872 | 0 | 9 |
| KPJLHMeslamtaeda | – | 81 481 | 1 503 | 180 797 | 179 979 | 0 | 4 |
| KorvethasLumiel | – | 60 525 | 1 247 | 146 933 | 167 984 | 1 | 3 |
| h14UxWVaizel | – | 64 405 | 1 322 | 183 283 | 140 502 | 0 | 2 |