Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:58
- 5 гравців
- 9 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 37 тис. · 18,7% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 2:14
37,9 тис.DPSШкода 6,41 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
26,9 тис.Середній DPS
37 тис.DPS лічильника
6,41 млнШкода
52HPS
12,5 тис.Лікування
93,8%Надлишкове лікування
12,8 тис.Щити
37,9 тис.Отримана шкода
0Смерті
855Удари
75%Critical Hit
2:14Активний час
2:53Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit75%
Втрачений час22,6%
Back Attack Hits46,7%
Частка влучань100%
Perfect Hits11,6%
Parry0
Double Hits17%
Ключові навички56,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 72,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,71 млн | 26,7% | 55,2% | 29 | 12 | 59 тис. | |
| 970 тис. | 15,1% | 50% | 56 | 56 | 17,3 тис. | |
| 928 тис. | 14,5% | 100% | 236 | 110 | 3 934 | |
| 559 тис. | 8,7% | 56,6% | 122 | 25 | 4 586 | |
| 423 тис. | 6,6% | 100% | 135 | 44 | 3 134 | |
| 371 тис. | 5,8% | 100% | 18 | 13 | 20,6 тис. | |
| 236 тис. | 3,7% | 72,1% | 43 | 43 | 5 495 | |
| 221 тис. | 3,4% | 47,8% | 23 | 23 | 9 587 | |
| 220 тис. | 3,4% | 58,1% | 31 | 31 | 7 109 | |
| 190 тис. | 3% | 37,5% | 24 | 24 | 7 930 | |
| 145 тис. | 2,3% | 60% | 5 | 5 | 29 тис. | |
| 122 тис. | 1,9% | 53,1% | 81 | 81 | 1 508 | |
| 90,8 тис. | 1,4% | 33,3% | 6 | 6 | 15,1 тис. | |
| 71,9 тис. | 1,1% | 62,5% | 8 | 8 | 8 994 | |
| 66,4 тис. | 1% | 16,7% | 6 | 6 | 11,1 тис. | |
| 48,2 тис. | 0,8% | 55,6% | 18 | 18 | 2 676 | |
| 25 тис. | 0,4% | 100% | 1 | 1 | 25 тис. | |
| 9 927 | 0,2% | 38,5% | 13 | 13 | 764 |
Parry 0 · Multi-Hit 199
DPS за 5 сПік 113 тис. · середнє 37,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:29 | Black Smoke MuruteБій 0:40 | Kromede's DesireБій 1:38 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| CataAtiel | 85 952 | 61 166 | 40 813 | 38 030 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| Pres1dentAzphel | 56 088 | 44 371 | 29 817 | 26 903 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| IDC333Indnath | 75 753 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 30 255 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JadniuPrimeTahavatha | 40 804 | 32 560 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| JFLSiel | 57 222 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CataAtiel | – | 154 695 | 2 595 | 168 156 | 171 867 | 1 | 2 |
| Pres1dentAzphel | – | 145 930 | 2 509 | 12 543 | 37 869 | 0 | 7 |
| IDC333Indnath | – | 134 084 | 2 378 | 60 987 | 123 638 | 0 | 2 |
| JadniuPrimeTahavatha | – | 134 055 | 2 320 | 80 317 | 90 736 | 0 | 0 |
| JFLSiel | – | 142 835 | 2 542 | 33 888 | 97 998 | 0 | 4 |