Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:13
- 5 гравців
- 13 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21,5 тис. · 19,7% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:39
22,9 тис.DPSШкода 6,94 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
18,6 тис.Середній DPS
21,4 тис.DPS лічильника
6,94 млнШкода
76HPS
28,5 тис.Лікування
89,9%Надлишкове лікування
48,5 тис.Отримана шкода
0Смерті
2 032Удари
40,3%Critical Hit
38,2%Частка призваних істот
4:39Активний час
5:24Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit40,3%
Втрачений час13,4%
Back Attack Hits53,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits14,8%
Parryнемає
Double Hits8,3%
Найбільше шкоди під ефектом
67,5%Sprint Mantra
67,5%Undefeated Mantra
66,7%All Element Boost
Ключові навички43,7% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 52,3% · Theostone: частка шкоди 0,2%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,27 млн | 18,4% | 40% | 100 | 84 | 12,7 тис. | |
| 954 тис. | 13,8% | 38,1% | 281 | 262 | 3 396 | |
| 804 тис. | 11,6% | 41,2% | 255 | 144 | 3 152 | |
| 463 тис. | 6,7% | 39,7% | 63 | 58 | 7 352 | |
| 405 тис. | 5,8% | 27% | 63 | 49 | 6 404 | |
| 404 тис. | 5,8% | 50% | 96 | 49 | 4 205 | |
| 294 тис. | 4,2% | 48,5% | 99 | 99 | 2 970 | |
| 282 тис. | 4,1% | 47,2% | 123 | 123 | 2 292 | |
| 254 тис. | 3,7% | 26,9% | 26 | 26 | 9 775 | |
| 228 тис. | 3,3% | 25,8% | 31 | 30 | 2 824 | |
| 219 тис. | 3,2% | 42% | 157 | 152 | 1 395 | |
| 189 тис. | 2,7% | 56% | 25 | 25 | 7 545 | |
| 182 тис. | 2,6% | 32% | 153 | 153 | 1 190 | |
| 163 тис. | 2,3% | 46% | 63 | 63 | 2 580 | |
| 149 тис. | 2,1% | 48,9% | 94 | 73 | 1 581 | |
| 137 тис. | 2% | 37,8% | 180 | 180 | 764 | |
| 82,9 тис. | 1,2% | 35,1% | 37 | 37 | 2 241 | |
| 79,6 тис. | 1,1% | 32,9% | 73 | 73 | 1 090 | |
| 70,3 тис. | 1% | 29,4% | 34 | 34 | 2 068 | |
| 68,4 тис. | 1% | 75% | 8 | 5 | 8 546 | |
| 57,5 тис. | 0,8% | 12,5% | 8 | 8 | 2 654 | |
| 54,1 тис. | 0,8% | 36,4% | 22 | 22 | 2 457 | |
| 41 тис. | 0,6% | 46,2% | 13 | 13 | 3 157 | |
| 19,4 тис. | 0,3% | 66,7% | 21 | 21 | 923 | |
| 15,6 тис. | 0,2% | — | 0 | 0 | — | |
| 46,3 тис. | 0,7% | 28,6% | 7 | 7 | 4 776 |
Parry немає · Multi-Hit 406. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 3,30 млн | 47,6% | 42,6% | Вбито на 2:41 | |
| 1,83 млн | 26,3% | 37,9% | Вбито на 1:30 | |
| 1,49 млн | 21,5% | 37,2% | Вбито на 1:06 | |
Flame Spirit | 269 тис. | 3,9% | 46,4% | Вбито 3 |
Merciless Spark Spirit | 25,9 тис. | 0,4% | 36,4% | Вбито на 0:26 |
Flame Barghest | 22,3 тис. | 0,3% | 14,3% | Вбито на 0:45 |
DPS за 5 сПік 60,8 тис. · середнє 22,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:14 | Black Smoke MuruteБій 1:07 | Kromede's DesireБій 2:41 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | 30 245 | 33 015 | 21 264 | 21 175 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| RedrumEreshkigal | 27 918 | 23 223 | 20 402 | 18 571 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| FoltorZikel | 18 595 | 13 769 | 12 770 | 11 708 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DeusLumineZikel | 53 830 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 31 428 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CleriQKaisinel | 15 042 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 10 285 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AL7KomaLudra | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 688 | 236 902 | 413 532 | 0 | 3 |
| RedrumEreshkigal | – | 107 163 | 2 278 | 28 527 | 48 467 | 0 | 6 |
| FoltorZikel | – | 104 493 | 2 309 | 65 662 | 280 112 | 2 | 2 |
| DeusLumineZikel | – | 141 434 | 2 670 | 226 133 | 216 004 | 0 | 7 |
| CleriQKaisinel | – | 107 938 | 2 317 | 454 182 | 131 130 | 1 | 3 |