Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:12
- 5 гравців
- 27 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 10,8 тис. · 18,3% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:08
11,8 тис.DPSШкода 3,16 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
9 047Середній DPS
10,8 тис.DPS лічильника
3,37 млнШкода
50HPS
18,8 тис.Лікування
79%Надлишкове лікування
75,4 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 993Удари
26,9%Critical Hit
0,7%Частка призваних істот
4:27Активний час
5:12Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit26,7%
Втрачений час14,8%
Back Attack Hits37,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits16,5%
Parry0
Double Hits3%
Найбільше шкоди під ефектом
99,1%Light of Protection
70,3%Precision
69%Gale
Ключові навички51,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 39,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,05 млн | 33,4% | 25,1% | 932 | 391 | 1 130 | |
| 317 тис. | 10% | 30% | 60 | 36 | 4 431 | |
| 258 тис. | 8,2% | 30% | 10 | 10 | 25,8 тис. | |
| 180 тис. | 5,7% | 29% | 107 | 107 | 1 683 | |
| 172 тис. | 5,5% | 41,2% | 17 | 12 | 10,1 тис. | |
| 167 тис. | 5,3% | 27,2% | 125 | 125 | 1 332 | |
| 163 тис. | 5,2% | 26,3% | 19 | 13 | 8 560 | |
| 146 тис. | 4,6% | 34,9% | 63 | 63 | 2 315 | |
| 144 тис. | 4,6% | 26% | 146 | 146 | 984 | |
| 107 тис. | 3,4% | 20% | 115 | 115 | 931 | |
| 75,2 тис. | 2,4% | 28,1% | 135 | 48 | 557 | |
| 72,2 тис. | 2,3% | 25,7% | 35 | 35 | 2 063 | |
| 71,1 тис. | 2,3% | 24% | 50 | 50 | 1 423 | |
| 70,8 тис. | 2,2% | 0% | 17 | 17 | 4 167 | |
| 58,8 тис. | 1,9% | 33,3% | 15 | 9 | 3 922 | |
| 39,6 тис. | 1,3% | 25% | 4 | 3 | 9 908 | |
| 25,3 тис. | 0,8% | 83,3% | 24 | 12 | 1 053 | |
| 24,2 тис. | 0,8% | 33,3% | 6 | 3 | 4 037 | |
| 13,9 тис. | 0,4% | 25% | 4 | 4 | 3 473 |
Parry 0 · Multi-Hit 588
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 1,11 млн | 35,2% | 19,7% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 705 тис. | 22,3% | 24% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 256 тис. | 8,1% | 49% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 1,08 млн | 34,3% | 30,8% | Вбито 21 |
DPS за 5 сПік 32 тис. · середнє 11,8 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:06 | Enhanced HarconБій 1:10 | Ultimate BerkБій 2:11 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| miimiiMaouYustiel | 21 688 | 22 347 | 15 746 | 13 743 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| はらへりZikel | 22 192 | 21 740 | 14 395 | 13 382 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MKDLuffySiel | 7 551 | 9 044 | 5 833 | 5 444 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CinmaEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 143 | 8 477 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CamletVaizel | 10 071 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 7 721 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| miimiiMaouYustiel | – | 74 809 | 1 493 | 3 335 | 60 332 | 0 | 6 |
| はらへりZikel | – | 75 742 | 1 377 | 110 684 | 41 090 | 0 | 3 |
| MKDLuffySiel | – | 59 412 | 1 164 | 128 380 | 62 174 | 0 | 2 |
| CinmaEreshkigal | – | 66 072 | 1 213 | 18 778 | 75 418 | 0 | 2 |
| CamletVaizel | – | 63 774 | 1 256 | 10 520 | 44 920 | 0 | 0 |