Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:05
- 5 гравців
- 8 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 21 тис. · 14,1% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 3:25
20,9 тис.DPSШкода 4,72 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15,5 тис.Середній DPS
20,6 тис.DPS лічильника
4,72 млнШкода
129HPS
39,5 тис.Лікування
40,5%Надлишкове лікування
106 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 231Удари
41,7%Critical Hit
3:25Активний час
3:49Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit41,7%
Втрачений час8,8%
Back Attack Hits41,5%
Частка влучань100%
Perfect Hits29,2%
Parryнемає
Double Hits7,1%
Найбільше шкоди під ефектом
99,4%Light of Protection
94,2%Precision
86,4%Fire Mark
Ключові навички46,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 53,1% · Theostone: частка шкоди 0,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 877 тис. | 18,6% | 40,9% | 22 | 11 | 39,9 тис. | |
| 764 тис. | 16,2% | 46,6% | 382 | 206 | 1 999 | |
| 541 тис. | 11,5% | 39,1% | 69 | 30 | 7 280 | |
| 321 тис. | 6,8% | 47,2% | 72 | 72 | 4 463 | |
| 264 тис. | 5,6% | 50% | 6 | 3 | 43,9 тис. | |
| 187 тис. | 4% | 41,6% | 77 | 77 | 2 433 | |
| 186 тис. | 4% | 25% | 8 | 8 | 23,3 тис. | |
| 172 тис. | 3,6% | 15,4% | 13 | 11 | 13,2 тис. | |
| 169 тис. | 3,6% | 43,8% | 112 | 112 | 1 513 | |
| 145 тис. | 3,1% | 30,8% | 13 | 11 | 11,1 тис. | |
| 142 тис. | 3% | 31,3% | 83 | 83 | 1 710 | |
| 140 тис. | 3% | 33,3% | 15 | 13 | 9 313 | |
| 139 тис. | 2,9% | 41,5% | 41 | 41 | 3 378 | |
| 132 тис. | 2,8% | 42,6% | 141 | 55 | 937 | |
| 125 тис. | 2,7% | 39,6% | 53 | 53 | 2 367 | |
| 116 тис. | 2,5% | 41,2% | 17 | 15 | 6 810 | |
| 99,6 тис. | 2,1% | 33,8% | 80 | 80 | 1 246 | |
| 93,1 тис. | 2% | 15,4% | 13 | 13 | 7 160 | |
| 74,8 тис. | 1,6% | 0% | 6 | 6 | 7 834 | |
| 21,9 тис. | 0,5% | — | 0 | 0 | — | |
| 11,5 тис. | 0,2% | 100% | 8 | 3 | 1 432 |
Parry немає · Multi-Hit 422. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,35 млн | 49,8% | 42,9% | Вбито на 2:04 | |
| 1,23 млн | 26,1% | 35,5% | Вбито на 0:49 | |
| 912 тис. | 19,3% | 43,6% | Вбито на 0:53 | |
Flame Spirit | 134 тис. | 2,8% | 60% | Вбито 2 |
Spark Spirit | 57,2 тис. | 1,2% | 57,1% | Вбито на 0:34 |
Merciless Spark Spirit | 34,2 тис. | 0,7% | 0% | Вбито на 0:42 |
DPS за 5 сПік 61,1 тис. · середнє 20,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:53 | Black Smoke MuruteБій 0:48 | Kromede's DesireБій 2:04 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ім’я очікує перевірки · Sorcerer | 59 647 | 70 407 | 48 975 | 42 342 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ДианаFafnir | 40 205 | 33 563 | 26 473 | 23 086 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| BadMyRangerIsraphel | 21 249 | 25 711 | 18 921 | 15 459 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| tandetaAgnita | 25 438 | 25 137 | 16 286 | 15 032 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ScudyEreshkigal | 28 061 | 23 335 | 15 242 | 14 784 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ім’я очікує перевірки · Sorcerer | – | Буде показано після перевірки гравця | Буде показано після перевірки гравця | 27 461 | 86 978 | 1 | 5 |
| ДианаFafnir | – | 118 543 | 2 514 | 28 422 | 82 678 | 0 | 7 |
| BadMyRangerIsraphel | – | 112 867 | 2 185 | 39 451 | 106 151 | 0 | 3 |
| tandetaAgnita | – | 121 845 | 2 328 | 93 763 | 126 940 | 0 | 1 |
| ScudyEreshkigal | – | 132 064 | 2 630 | 339 313 | 113 941 | 0 | 4 |