Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 3:27
- 5 гравців
- 6 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 17,7 тис. · 19,2% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 2:27
18,3 тис.DPSШкода 2,78 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
13,4 тис.Середній DPS
17,7 тис.DPS лічильника
2,78 млнШкода
52HPS
10,9 тис.Лікування
85,2%Надлишкове лікування
21,3 тис.Отримана шкода
0Смерті
853Удари
42,6%Critical Hit
43,8%Частка призваних істот
2:27Активний час
2:37Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit42,6%
Втрачений час5,9%
Back Attack Hits40,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits8,4%
Parryнемає
Double Hits6%
Найбільше шкоди під ефектом
60,9%Light of Protection
60,8%Speed Scroll
60,7%Light of Regeneration
Ключові навички38,1% шкоди
13,2%Spiritmaster Weapon Equip
12,7%Elemental Fusion
12,2%Combustion
Critical Hit: частка шкоди 49,3% · Theostone: частка шкоди 1,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 366 тис. | 13,2% | 38,8% | 49 | 31 | 7 479 | |
| 352 тис. | 12,7% | 46,9% | 32 | 30 | 11 тис. | |
| 340 тис. | 12,2% | 46,5% | 86 | 82 | 3 954 | |
| 220 тис. | 7,9% | 45,2% | 31 | 29 | 7 081 | |
| 174 тис. | 6,3% | 41,2% | 51 | 39 | 3 416 | |
| 147 тис. | 5,3% | 40% | 15 | 15 | 3 379 | |
| 136 тис. | 4,9% | 42,5% | 106 | 106 | 1 278 | |
| 128 тис. | 4,6% | 39,7% | 58 | 58 | 2 203 | |
| 108 тис. | 3,9% | 50% | 12 | 12 | 8 967 | |
| 106 тис. | 3,8% | 24,4% | 45 | 45 | 2 360 | |
| 105 тис. | 3,8% | 23,5% | 34 | 15 | 3 094 | |
| 104 тис. | 3,8% | 54,5% | 11 | 11 | 9 484 | |
| 82,6 тис. | 3% | 44,1% | 93 | 93 | 888 | |
| 57,8 тис. | 2,1% | 91,4% | 58 | 28 | 997 | |
| 53,8 тис. | 1,9% | 33,3% | 21 | 21 | 2 562 | |
| 46,4 тис. | 1,7% | 20% | 15 | 15 | 3 095 | |
| 44,4 тис. | 1,6% | 29,7% | 64 | 64 | 694 | |
| 41,6 тис. | 1,5% | 15,4% | 13 | 6 | 3 202 | |
| 36,9 тис. | 1,3% | 100% | 4 | 4 | 4 345 | |
| 31,7 тис. | 1,1% | 66,7% | 3 | 3 | 10,6 тис. | |
| 28,1 тис. | 1% | 33,3% | 27 | 27 | 1 042 | |
| 25,9 тис. | 0,9% | 37,5% | 8 | 8 | 3 240 | |
| 21,8 тис. | 0,8% | 35,7% | 14 | 14 | 1 554 | |
| 10,7 тис. | 0,4% | 100% | 1 | 1 | 10,7 тис. | |
| 10,6 тис. | 0,4% | 0% | 2 | 2 | 5 308 |
Parry немає · Multi-Hit 205. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 1,26 млн | 45,4% | 42,2% | Вбито на 1:11 | |
| 868 тис. | 31,2% | 40,7% | Вбито на 0:39 | |
| 544 тис. | 19,6% | 46,3% | Вбито на 0:47 | |
Krao Mutant | 105 тис. | 3,8% | 39,3% | Вбито 3 |
DPS за 5 сПік 37,9 тис. · середнє 18,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 0:38 | Enhanced HarconБій 0:42 | Ultimate BerkБій 1:10 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| meeeAriel | 32 499 | 27 221 | 25 777 | 20 421 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| すてぃまてNania | 33 924 | 30 110 | 18 815 | 18 899 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| mimiiMaouYustiel | 23 500 | 14 324 | 17 841 | 13 406 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| alovelykidNemon | 10 485 | 10 231 | 8 583 | 6 973 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| chunkyotterSiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 25 342 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| meeeAriel | – | 79 936 | 1 251 | 834 | 23 709 | 0 | 2 |
| すてぃまてNania | – | 97 280 | 1 743 | 25 040 | 17 278 | 0 | 1 |
| mimiiMaouYustiel | – | 70 263 | 1 417 | 10 932 | 21 323 | 0 | 1 |
| alovelykidNemon | – | 71 893 | 1 301 | 57 394 | 17 015 | 0 | 0 |
| chunkyotterSiel | – | 86 315 | 1 522 | 5 701 | 19 358 | 0 | 2 |