Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:41
- 5 гравців
- 7 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 25,8 тис. · 28,4% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 3:28
27,3 тис.DPSШкода 5,91 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
21 тис.Середній DPS
25,8 тис.DPS лічильника
5,91 млнШкода
128HPS
36,1 тис.Лікування
82,4%Надлишкове лікування
57,5 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 580Удари
50,4%Critical Hit
34%Частка призваних істот
3:28Активний час
3:49Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit50,4%
Втрачений час9%
Back Attack Hits59,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits16%
Parryнемає
Double Hits9,5%
Найбільше шкоди під ефектом
71,6%Element Unification
70,9%All Element Boost
70,6%Debilitating Mark
Ключові навички41,8% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 63,4%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,04 млн | 17,6% | 45,7% | 70 | 62 | 14,9 тис. | |
| 865 тис. | 14,6% | 57,1% | 189 | 185 | 4 576 | |
| 562 тис. | 9,5% | 49,7% | 153 | 113 | 3 675 | |
| 432 тис. | 7,3% | 57,1% | 49 | 44 | 8 812 | |
| 286 тис. | 4,8% | 48,2% | 110 | 110 | 2 598 | |
| 246 тис. | 4,2% | 48,3% | 149 | 143 | 1 650 | |
| 246 тис. | 4,2% | 56,9% | 58 | 38 | 4 114 | |
| 224 тис. | 3,8% | 50% | 82 | 82 | 2 726 | |
| 195 тис. | 3,3% | 50% | 52 | 29 | 3 751 | |
| 185 тис. | 3,1% | 66,7% | 18 | 18 | 10,3 тис. | |
| 181 тис. | 3,1% | 40,5% | 111 | 111 | 1 634 | |
| 181 тис. | 3,1% | 61,1% | 36 | 36 | 5 018 | |
| 178 тис. | 3% | 49,1% | 55 | 55 | 3 230 | |
| 170 тис. | 2,9% | 54,8% | 42 | 42 | 4 042 | |
| 154 тис. | 2,6% | 44,7% | 141 | 141 | 1 096 | |
| 144 тис. | 2,4% | 58,8% | 17 | 17 | 8 482 | |
| 141 тис. | 2,4% | 40% | 20 | 19 | 3 955 | |
| 131 тис. | 2,2% | 50,6% | 79 | 74 | 1 654 | |
| 95,7 тис. | 1,6% | 47,2% | 36 | 36 | 2 660 | |
| 48,3 тис. | 0,8% | 51,4% | 35 | 35 | 1 381 | |
| 44,6 тис. | 0,8% | 83,3% | 6 | 6 | 5 198 | |
| 41,7 тис. | 0,7% | 66,7% | 6 | 4 | 6 942 | |
| 38,9 тис. | 0,7% | 33,3% | 24 | 23 | 1 623 | |
| 32,6 тис. | 0,6% | 64,7% | 34 | 34 | 960 | |
| 26,7 тис. | 0,5% | 66,7% | 3 | 3 | 8 916 | |
| 18,1 тис. | 0,3% | 40% | 5 | 5 | 3 618 |
Parry немає · Multi-Hit 346. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,49 млн | 42,2% | 56,6% | Вбито на 1:42 | |
| 1,69 млн | 28,6% | 45,1% | Вбито на 1:00 | |
| 1,63 млн | 27,6% | 46,1% | Вбито на 0:52 | |
| 59,8 тис. | 1% | 40,9% | Вбито на 0:15 | |
| 36,7 тис. | 0,6% | 75% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 62,3% |
DPS за 5 сПік 49 тис. · середнє 27,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:00 | Judge UrahumБій 0:52 | Divine AuldorБій 1:42 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| gladiatorkaZikel | 21 237 | 25 360 | 17 951 | 15 896 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| 456dzmgYustiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 15 965 | 5 803 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 8oKaisinel | 25 983 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 502 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| HabsonMarchutan | 29 076 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 24 361 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| EndlessLoveIsraphel | 14 789 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 13 957 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| gladiatorkaZikel | – | 89 091 | 1 805 | 63 294 | 118 182 | 0 | 15 |
| 456dzmgYustiel | – | 84 527 | 1 442 | 24 060 | 49 770 | 0 | 2 |
| 8oKaisinel | – | 101 980 | 2 079 | 54 573 | 55 907 | 0 | 0 |
| HabsonMarchutan | – | 92 421 | 1 700 | 36 089 | 57 546 | 0 | 0 |
| EndlessLoveIsraphel | – | 91 930 | 1 662 | 155 339 | 24 360 | 0 | 1 |