Проходження: Expedition
Fire Temple · Exploration Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:46
- 4 гравці
- 17 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 4 517 · 21% бою · Місце 3 із 4 · Активний час 2:54
4 896DPSШкода 834 тис.
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
2 632Середній DPS
4 151DPS лічильника
1,07 млнШкода
20HPS
8 235Лікування
37,3%Надлишкове лікування
37,3 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 157Удари
41,7%Critical Hit
2,1%Частка призваних істот
3:42Активний час
4:17Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit44,4%
Втрачений час5,2%
Back Attack Hits55,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits8%
Parry0
Double Hits2,2%
Найбільше шкоди під ефектом
93,6%Precision
86,9%Undefeated Mantra
84,7%Sprint Mantra
Ключові навички51,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 58,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 242 тис. | 29,1% | 46% | 363 | 184 | 667 | |
| 107 тис. | 12,9% | 50,7% | 69 | 69 | 1 555 | |
| 83,5 тис. | 10% | 36,7% | 30 | 28 | 2 368 | |
| 52,2 тис. | 6,3% | 44,7% | 94 | 94 | 555 | |
| 47,5 тис. | 5,7% | 71,4% | 7 | 7 | 6 789 | |
| 47 тис. | 5,6% | 50% | 16 | 16 | 2 940 | |
| 44 тис. | 5,3% | 44,4% | 9 | 8 | 4 892 | |
| 38,2 тис. | 4,6% | 50% | 6 | 6 | 6 371 | |
| 32,3 тис. | 3,9% | 45,5% | 55 | 55 | 587 | |
| 23,8 тис. | 2,9% | 40% | 30 | 30 | 793 | |
| 23,1 тис. | 2,8% | 55,6% | 9 | 8 | 2 563 | |
| 23 тис. | 2,8% | 39,1% | 64 | 64 | 360 | |
| 16,2 тис. | 1,9% | 35,7% | 28 | 28 | 580 | |
| 14,7 тис. | 1,8% | 42,4% | 66 | 29 | 223 | |
| 13,6 тис. | 1,6% | 29,4% | 17 | 17 | 801 | |
| 12,8 тис. | 1,5% | 20% | 5 | 5 | 2 554 | |
| 12,2 тис. | 1,5% | 25% | 4 | 4 | 3 038 |
Parry 0 · Multi-Hit 148
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 420 тис. | 50,4% | 44,4% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 185 тис. | 22,2% | 48,5% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 176 тис. | 21,1% | 42,7% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 52,8 тис. | 6,3% | 36,1% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 9 717 · середнє 4 896 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:35 | Black Smoke MuruteБій 0:32 | Kromede's DesireБій 1:42 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| TRYNOTDIEAgnita | 8 208 | 9 866 | 5 832 | 4 131 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| KAMOTEKromede | 8 890 | 8 706 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| VyssyniTriniel | 4 870 | 6 705 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ViperShadeBaba | 5 003 | 6 368 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TRYNOTDIEAgnita | – | 42 652 | 872 | 22 983 | 56 159 | 0 | 5 |
| KAMOTEKromede | – | 33 653 | 729 | 111 453 | 62 554 | 1 | 0 |
| VyssyniTriniel | – | 36 810 | 630 | 9 722 | 19 192 | 0 | 2 |
| ViperShadeBaba | – | 36 982 | 658 | 8 235 | 37 346 | 0 | 1 |