Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:46
- 5 гравців
- 25 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 10,4 тис. · 21% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 5:22
10,7 тис.DPSШкода 3,52 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
7 539Середній DPS
9 831DPS лічильника
3,52 млнШкода
71HPS
33,4 тис.Лікування
75,9%Надлишкове лікування
49,2 тис.Щити
85,5 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 084Удари
25%Critical Hit
5:22Активний час
5:57Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit25%
Втрачений час4,4%
Back Attack Hits59,7%
Частка влучань99,9%
Perfect Hits9,4%
Parry1
Double Hits4,2%
Ключові навички67,5% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 30,6%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,06 млн | 30,2% | 15,6% | 135 | 112 | 7 875 | |
| 1,02 млн | 28,9% | 17,3% | 284 | 135 | 3 579 | |
| 295 тис. | 8,4% | 25% | 12 | 9 | 24,6 тис. | |
| 199 тис. | 5,7% | 30,2% | 63 | 63 | 3 167 | |
| 142 тис. | 4% | 13,5% | 37 | 29 | 3 828 | |
| 141 тис. | 4% | 19,8% | 237 | 62 | 593 | |
| 137 тис. | 3,9% | 12,8% | 117 | 62 | 1 167 | |
| 127 тис. | 3,6% | 19% | 21 | 18 | 6 055 | |
| 86,1 тис. | 2,4% | 0% | 16 | 16 | 5 382 | |
| 85 тис. | 2,4% | 98,8% | 81 | 35 | 1 049 | |
| 70,8 тис. | 2% | 44,4% | 9 | 9 | 7 862 | |
| 65,8 тис. | 1,9% | 20% | 35 | 18 | 1 881 | |
| 35,4 тис. | 1% | 0% | 7 | 7 | 5 053 | |
| 29,1 тис. | 0,8% | 85% | 20 | 20 | 1 456 | |
| 26,7 тис. | 0,8% | 0% | 10 | 10 | 2 671 |
Parry 1 · Multi-Hit 245
DPS за 5 сПік 35 тис. · середнє 10,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:08 | Enhanced HarconБій 1:13 | Ultimate BerkБій 3:07 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| D3M14NYustiel | 24 104 | 23 276 | 12 493 | 13 231 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| FloeSentinelMarchutan | 13 098 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 353 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| saasaMeslamtaeda | 15 151 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 6 575 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SilykEe8Meslamtaeda | 6 248 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 5 122 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AenrinNemon | 9 884 | 9 390 | 3 792 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D3M14NYustiel | – | 53 508 | 1 094 | 30 033 | 147 997 | 1 | 5 |
| FloeSentinelMarchutan | – | 64 474 | 1 285 | 151 262 | 122 666 | 0 | 1 |
| saasaMeslamtaeda | – | 65 451 | 1 400 | 33 359 | 85 534 | 0 | 1 |
| SilykEe8Meslamtaeda | – | 62 076 | 1 330 | 113 141 | 54 734 | 0 | 0 |
| AenrinNemon | – | 60 263 | 1 330 | 121 227 | 64 123 | 0 | 0 |