Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:46
- 5 гравців
- 25 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 10,4 тис. · 21% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 4:59
10,7 тис.DPSШкода 3,52 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
7 540Середній DPS
9 832DPS лічильника
3,52 млнШкода
324HPS
151 тис.Лікування
59,4%Надлишкове лікування
24 тис.Щити
123 тис.Отримана шкода
0Смерті
813Удари
31,7%Critical Hit
4:59Активний час
5:57Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit31,7%
Втрачений час11,3%
Back Attack Hits43,6%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,6%
Parry0
Double Hits4,8%
Ключові навички66,1% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 41,5% · Theostone: частка шкоди 0,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 835 тис. | 23,7% | 28,1% | 171 | 87 | 4 885 | |
| 782 тис. | 22,2% | 28,6% | 21 | 16 | 37,2 тис. | |
| 708 тис. | 20,1% | 19,4% | 72 | 65 | 9 831 | |
| 212 тис. | 6% | 32% | 25 | 24 | 8 478 | |
| 181 тис. | 5,2% | 33,3% | 51 | 51 | 3 558 | |
| 168 тис. | 4,8% | 31,8% | 22 | 17 | 7 655 | |
| 109 тис. | 3,1% | 5,3% | 19 | 18 | 5 719 | |
| 102 тис. | 2,9% | 32% | 50 | 25 | 2 040 | |
| 96,7 тис. | 2,7% | 18,6% | 70 | 34 | 1 382 | |
| 82,5 тис. | 2,3% | 23,5% | 17 | 15 | 4 852 | |
| 81,2 тис. | 2,3% | 23,5% | 115 | 33 | 706 | |
| 48,7 тис. | 1,4% | 98,2% | 55 | 28 | 885 | |
| 40,9 тис. | 1,2% | 25% | 8 | 5 | 5 108 | |
| 26,6 тис. | 0,8% | 38,5% | 13 | 12 | 2 048 | |
| 18,7 тис. | 0,5% | 28,6% | 7 | 5 | 2 666 | |
| 12,9 тис. | 0,4% | 0% | 5 | 5 | 2 577 | |
| 11,3 тис. | 0,3% | 100% | 10 | 10 | 1 128 | |
| 2 255 | 0,1% | 29,3% | 82 | 71 | 28 |
Parry 0 · Multi-Hit 161
DPS за 5 сПік 46,1 тис. · середнє 10,7 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:08 | Enhanced HarconБій 1:13 | Ultimate BerkБій 3:07 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| D3M14NYustiel | 24 104 | 23 276 | 12 493 | 13 231 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| FloeSentinelMarchutan | 13 098 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 353 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| saasaMeslamtaeda | 15 151 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 6 575 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SilykEe8Meslamtaeda | 6 248 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 5 122 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AenrinNemon | 9 884 | 9 390 | 3 792 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D3M14NYustiel | – | 53 508 | 1 094 | 30 033 | 147 997 | 1 | 5 |
| FloeSentinelMarchutan | – | 64 474 | 1 285 | 151 262 | 122 666 | 0 | 1 |
| saasaMeslamtaeda | – | 65 451 | 1 400 | 33 359 | 85 534 | 0 | 1 |
| SilykEe8Meslamtaeda | – | 62 076 | 1 330 | 113 141 | 54 734 | 0 | 0 |
| AenrinNemon | – | 60 263 | 1 330 | 121 227 | 64 123 | 0 | 0 |