Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:46
- 5 гравців
- 27 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 16,6 тис. · 36,2% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 6:13
18,2 тис.DPSШкода 6,45 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
13,8 тис.Середній DPS
16,6 тис.DPS лічильника
6,45 млнШкода
96HPS
45,1 тис.Лікування
69,1%Надлишкове лікування
157 тис.Отримана шкода
1Смерті
2 069Удари
38,5%Critical Hit
38,2%Частка призваних істот
6:13Активний час
6:27Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit38,5%
Втрачений час3,5%
Back Attack Hits45%
Частка влучань100%
Perfect Hits7,8%
Parryнемає
Double Hits6,3%
Найбільше шкоди під ефектом
64%Element Unification
63,3%Light of Protection
63,2%Spirit's Descent
Ключові навички39,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 46,8% · Theostone: частка шкоди 1,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,09 млн | 17% | 35,6% | 312 | 251 | 3 506 | |
| 782 тис. | 12,1% | 45,3% | 64 | 62 | 12,2 тис. | |
| 696 тис. | 10,8% | 34,2% | 111 | 81 | 6 269 | |
| 607 тис. | 9,4% | 32% | 97 | 55 | 6 255 | |
| 539 тис. | 8,4% | 33,3% | 174 | 124 | 3 096 | |
| 396 тис. | 6,1% | 28,9% | 45 | 34 | 3 106 | |
| 286 тис. | 4,4% | 48% | 127 | 127 | 2 252 | |
| 276 тис. | 4,3% | 37,2% | 247 | 207 | 1 119 | |
| 266 тис. | 4,1% | 45,2% | 31 | 31 | 8 571 | |
| 217 тис. | 3,4% | 39,4% | 33 | 33 | 6 572 | |
| 149 тис. | 2,3% | 32,1% | 212 | 212 | 703 | |
| 144 тис. | 2,2% | 27,1% | 59 | 59 | 2 436 | |
| 136 тис. | 2,1% | 35,4% | 65 | 65 | 2 093 | |
| 125 тис. | 1,9% | 37,8% | 45 | 20 | 2 783 | |
| 120 тис. | 1,9% | 39,5% | 38 | 38 | 3 162 | |
| 112 тис. | 1,7% | 28,9% | 45 | 45 | 2 491 | |
| 102 тис. | 1,6% | 37,4% | 155 | 155 | 659 | |
| 69,4 тис. | 1,1% | 93,2% | 73 | 35 | 951 | |
| 68,8 тис. | 1,1% | 47,4% | 19 | 8 | 3 624 | |
| 68,5 тис. | 1,1% | 42,9% | 7 | 7 | 9 788 | |
| 68,3 тис. | 1,1% | 45,3% | 64 | 64 | 1 068 | |
| 52,5 тис. | 0,8% | 42,9% | 7 | 7 | 2 861 | |
| 52,1 тис. | 0,8% | 38,2% | 34 | 34 | 1 531 | |
| 8 775 | 0,1% | 50% | 2 | 1 | 4 388 | |
| 8 409 | 0,1% | 0% | 2 | 2 | 4 205 | |
| 5 525 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 5 525 |
Parry немає · Multi-Hit 527. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,62 млн | 40,6% | 35,8% | Вбито на 3:24 | |
| 1,47 млн | 22,8% | 35,6% | Вбито на 1:27 | |
| 1,04 млн | 16,1% | 36,3% | Вбито на 1:28 | |
Enhanced Krao Test Subject | 479 тис. | 7,4% | 48,8% | Вбито 9 · Кінець не видно 1 |
Krao Magic Test Subject | 412 тис. | 6,4% | 51,5% | Вбито 6 · Залишилось здоров'я 28,8% |
Krao Mutant | 329 тис. | 5,1% | 52,8% | Вбито 6 |
Krao Seal Guardian | 55,2 тис. | 0,9% | 50% | Вбито на 0:12 |
Krao Magnetic Field | 51,4 тис. | 0,8% | 38,5% | Вбито 2 |
DPS за 5 сПік 42,9 тис. · середнє 18,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:27 | Enhanced HarconБій 1:28 | Ultimate BerkБій 2:57 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| mimiiMaouYustiel | 21 664 | 19 944 | 15 644 | 13 835 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| 糍粑辣椒奶Ariel | 8 217 | 10 787 | 7 222 | 6 351 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ChouNoNoNania | 6 769 | 12 403 | 6 843 | 6 241 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| レムNania | 5 193 | 8 960 | 4 463 | 4 382 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| YunhaxXSiel | 9 334 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 994 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.