Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 4:39
- 5 гравців
- 10 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 19,6 тис. · 32,2% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 2:55
19,5 тис.DPSШкода 4,31 млн
Усе проходження, разом із боями між босами
15,4 тис.Середній DPS
19,6 тис.DPS лічильника
4,31 млнШкода
52HPS
14,6 тис.Лікування
63,9%Надлишкове лікування
11,2 тис.Щити
35,8 тис.Отримана шкода
0Смерті
666Удари
43,4%Critical Hit
2:55Активний час
3:40Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit43,4%
Втрачений час20,4%
Back Attack Hits60,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,6%
Parry0
Double Hits7,2%
Ключові навички47,2% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 67,7% · Theostone: частка шкоди 0,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 765 тис. | 17,7% | 38,9% | 54 | 48 | 14,2 тис. | |
| 657 тис. | 15,2% | 34% | 106 | 50 | 6 196 | |
| 612 тис. | 14,2% | 77,8% | 9 | 9 | 68 тис. | |
| 509 тис. | 11,8% | 100% | 18 | 18 | 28,3 тис. | |
| 319 тис. | 7,4% | 100% | 18 | 18 | 17,7 тис. | |
| 290 тис. | 6,7% | 44,8% | 58 | 58 | 4 994 | |
| 253 тис. | 5,9% | 41,7% | 36 | 31 | 7 020 | |
| 215 тис. | 5% | 39,7% | 199 | 51 | 1 078 | |
| 188 тис. | 4,3% | 47,1% | 17 | 16 | 11 тис. | |
| 162 тис. | 3,8% | 53,8% | 13 | 13 | 12,5 тис. | |
| 156 тис. | 3,6% | 36,6% | 71 | 36 | 2 204 | |
| 131 тис. | 3% | 55,6% | 9 | 8 | 14,6 тис. | |
| 22 тис. | 0,5% | 50% | 12 | 12 | 1 837 | |
| 15 тис. | 0,3% | 38,5% | 39 | 38 | 385 | |
| 5 590 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 5 590 | |
| 4 996 | 0,1% | 0% | 3 | 2 | 1 665 | |
| 4 674 | 0,1% | 0% | 1 | 1 | 4 674 | |
| 2 982 | 0,1% | 100% | 2 | 1 | 1 491 |
Parry 0 · Multi-Hit 167
DPS за 5 сПік 56,4 тис. · середнє 19,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonНе вбито | Enhanced HarconБій 0:46 | Ultimate BerkБій 1:26 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RURURURUYustiel | Боса не вбито, тому DPS немає | 23 271 | 22 198 | 15 426 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| nanoboostMarchutan | Боса не вбито, тому DPS немає | 27 945 | 26 799 | 12 997 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 大阪府警Lumiel | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 301 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ウラヤハボウズLumiel | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 392 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| darknight01Nania | Боса не вбито, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 006 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RURURURUYustiel | – | 77 104 | 1 342 | 14 630 | 35 841 | 0 | 1 |
| nanoboostMarchutan | – | 137 300 | 2 431 | 121 982 | 3 875 | 0 | 0 |
| 大阪府警Lumiel | – | 56 989 | 1 037 | 7 149 | 37 824 | 0 | 0 |
| ウラヤハボウズLumiel | – | 40 426 | 820 | 1 861 | 38 625 | 0 | 2 |
| darknight01Nania | – | 67 623 | 1 242 | 21 867 | 50 115 | 0 | 0 |