Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:19
- 5 гравців
- 12 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 15,2 тис. · 25,4% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 5:07
15,2 тис.DPSШкода 4,83 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
11 тис.Середній DPS
15,2 тис.DPS лічильника
4,83 млнШкода
27HPS
12,1 тис.Лікування
84,9%Надлишкове лікування
17,8 тис.Отримана шкода
0Смерті
2 184Удари
39,2%Critical Hit
0,3%Частка призваних істот
5:07Активний час
5:17Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit39,2%
Втрачений час3,2%
Back Attack Hits51,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits17,6%
Parryнемає
Double Hits6,6%
Найбільше шкоди під ефектом
88,5%Bleed
81,6%Precision
74,4%Fury
Ключові навички42% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 51,2% · Theostone: частка шкоди 0,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,05 млн | 21,7% | 42,9% | 686 | 385 | 1 526 | |
| 496 тис. | 10,3% | 44,4% | 133 | 133 | 3 727 | |
| 488 тис. | 10,1% | 35,3% | 68 | 66 | 6 853 | |
| 344 тис. | 7,1% | 28,6% | 28 | 28 | 12,3 тис. | |
| 294 тис. | 6,1% | 39,7% | 151 | 151 | 1 945 | |
| 242 тис. | 5% | 15,8% | 19 | 19 | 12,7 тис. | |
| 226 тис. | 4,7% | 42,4% | 144 | 144 | 1 573 | |
| 219 тис. | 4,5% | 44,3% | 79 | 79 | 2 775 | |
| 217 тис. | 4,5% | 34,8% | 198 | 198 | 1 098 | |
| 201 тис. | 4,2% | 33,3% | 21 | 21 | 9 581 | |
| 178 тис. | 3,7% | 37,2% | 247 | 92 | 722 | |
| 172 тис. | 3,6% | 32,6% | 86 | 86 | 2 001 | |
| 163 тис. | 3,4% | 31,3% | 147 | 147 | 1 108 | |
| 141 тис. | 2,9% | 45,8% | 24 | 24 | 5 882 | |
| 135 тис. | 2,8% | 28,6% | 21 | 21 | 6 438 | |
| 119 тис. | 2,5% | 40% | 10 | 10 | 7 968 | |
| 78,5 тис. | 1,6% | 45,5% | 11 | 11 | 7 138 | |
| 36,4 тис. | 0,8% | 29,5% | 88 | 88 | 414 | |
| 16,4 тис. | 0,3% | 90,5% | 21 | 13 | 782 | |
| 16,4 тис. | 0,3% | 0% | 2 | 2 | 8 194 |
Parry немає · Multi-Hit 714. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,14 млн | 44,3% | 38,1% | Вбито на 2:45 | |
| 1,23 млн | 25,6% | 35,8% | Вбито на 1:12 | |
| 1,10 млн | 22,8% | 48,4% | Вбито на 1:19 | |
| 217 тис. | 4,5% | 37,8% | Вбито на 0:28 | |
Urugugu Mage | 51,4 тис. | 1,1% | 34,4% | Вбито на 0:40 |
| 43,2 тис. | 0,9% | 30% | Вбито на 0:37 | |
| 42,4 тис. | 0,9% | 43,8% | Вбито 2 | |
Blazing Totem | 5 | 0% | 0% | Вбито 2 |
Healing Totem | 3 | 0% | 0% | Вбито на 0:37 |
DPS за 5 сПік 31,9 тис. · середнє 15,2 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:19 | Judge UrahumБій 1:12 | Divine AuldorБій 2:45 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MumeïEreshkigal | Приховано до перевірки | 27 996 | 16 001 | 16 709 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| AethrynLudra | 18 398 | 17 018 | 12 925 | 10 999 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| SirHunterAtiel | 17 659 | 15 926 | 12 203 | 10 413 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xiemeixVaizel | 13 106 | 11 157 | 5 619 | 6 324 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| xiemeipNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 12 873 | 4 850 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MumeïEreshkigal | – | 87 517 | 1 582 | 150 866 | 191 133 | 3 | 6 |
| AethrynLudra | – | 103 722 | 1 979 | 12 062 | 17 812 | 0 | 0 |
| SirHunterAtiel | – | 86 515 | 1 705 | 29 022 | 48 702 | 0 | 1 |
| xiemeixVaizel | – | 79 827 | 1 688 | 57 278 | 146 673 | 1 | 5 |
| xiemeipNezekan | – | 86 547 | 1 780 | 48 421 | 65 273 | 1 | 0 |