Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:38
- 5 гравців
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 11,5 тис. · 15,9% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 6:28
11,5 тис.DPSШкода 5,34 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
9 574Середній DPS
11,6 тис.DPS лічильника
5,54 млнШкода
152HPS
88,2 тис.Лікування
75,2%Надлишкове лікування
192 тис.Отримана шкода
2Смерті
2 642Удари
26,4%Critical Hit
41,4%Частка призваних істот
6:38Активний час
7:57Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit26,1%
Втрачений час16,4%
Back Attack Hits77,6%
Частка влучань99,7%
Perfect Hits20,3%
Parry7
Double Hits8,2%
Ключові навички34,4% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 24,7%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 842 тис. | 15,8% | 13% | 108 | щонайменше 83 | 7 795 | |
| 568 тис. | 10,6% | 11,4% | 236 | щонайменше 199 | 2 407 | |
| 430 тис. | 8% | 14% | 214 | щонайменше 143 | 2 009 | |
| 414 тис. | 7,8% | 18,9% | 74 | щонайменше 56 | 5 601 | |
| 387 тис. | 7,3% | 14,7% | 109 | щонайменше 66 | 3 458 | |
| 359 тис. | 6,7% | 22,9% | 96 | щонайменше 46 | 3 738 | |
| 248 тис. | 4,7% | 21,7% | 106 | щонайменше 90 | 2 344 | |
| 228 тис. | 4,3% | 88,2% | 279 | щонайменше 101 | 817 | |
| 223 тис. | 4,2% | 7,3% | 41 | щонайменше 36 | 2 488 | |
| 220 тис. | 4,1% | 12,9% | 31 | щонайменше 28 | 7 096 | |
| 156 тис. | 2,9% | 9,7% | 31 | щонайменше 26 | 5 024 | |
| 149 тис. | 2,8% | 25,1% | 191 | щонайменше 151 | 782 | |
| 148 тис. | 2,8% | 49,4% | 89 | щонайменше 73 | 1 658 | |
| 123 тис. | 2,3% | 23,5% | 204 | щонайменше 173 | 601 | |
| 115 тис. | 2,2% | 8% | 75 | щонайменше 66 | 1 535 | |
| 110 тис. | 2,1% | 21,5% | 121 | щонайменше 94 | 913 | |
| 102 тис. | 1,9% | 12,3% | 65 | щонайменше 59 | 1 566 | |
| 96,8 тис. | 1,8% | 5,6% | 54 | щонайменше 46 | 1 793 | |
| 96,4 тис. | 1,8% | 4,7% | 43 | щонайменше 36 | 2 243 | |
| 91,1 тис. | 1,7% | 23,4% | 239 | щонайменше 206 | 381 | |
| 50,8 тис. | 1% | 0% | 9 | щонайменше 7 | 2 263 | |
| 39 тис. | 0,7% | 0% | 6 | щонайменше 2 | 6 505 | |
| 35,1 тис. | 0,7% | 10,7% | 28 | щонайменше 28 | 1 254 | |
| 29,2 тис. | 0,5% | 15,7% | 51 | щонайменше 42 | 573 | |
| 6 469 | 0,1% | 0% | 1 | щонайменше 1 | 6 469 | |
| 5 920 | 0,1% | 50% | 2 | щонайменше 2 | 2 960 | |
| 68,6 тис. | 1,3% | 23,9% | 67 | щонайменше 65 | 1 024 |
Parry 7 · Multi-Hit 618 Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
DPS за 5 сПік 32,7 тис. · середнє 11,5 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:27 | Black Smoke MuruteБій 1:52 | Kromede's DesireБій 4:26 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PoppiEreshkigal | 26 590 | 27 915 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshweyEreshkigal | 19 964 | 21 338 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| MirabellaEreshkigal | 11 672 | 12 125 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ReikonEreshkigal | 25 981 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MagnificaEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PoppiEreshkigal | – | 98 115 | 2 181 | 114 316 | 231 537 | 2 | 9 |
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 139 | 210 390 | 435 853 | 0 | 7 |
| MirabellaEreshkigal | – | 106 217 | 2 213 | 917 293 | 417 776 | 3 | 11 |
| ReikonEreshkigal | – | 110 846 | 2 172 | 72 143 | 250 310 | 0 | 20 |
| MagnificaEreshkigal | – | 92 251 | 2 142 | 88 194 | 192 422 | 2 | 11 |