Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 9:38
- 5 гравців
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 19,3 тис. · 26,7% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 7:17
19,3 тис.DPSШкода 8,97 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
15,8 тис.Середній DPS
19,2 тис.DPS лічильника
9,15 млнШкода
197HPS
114 тис.Лікування
73%Надлишкове лікування
232 тис.Отримана шкода
2Смерті
3 068Удари
35,2%Critical Hit
39,3%Частка призваних істот
7:27Активний час
7:57Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit35%
Втрачений час5,8%
Back Attack Hits47,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits15,9%
Parry0
Double Hits7,6%
Ключові навички39% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 43,4% · Theostone: частка шкоди 0,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1,33 млн | 14,9% | 33,9% | 404 | щонайменше 340 | 3 302 | |
| 1,28 млн | 14,3% | 29,3% | 123 | щонайменше 100 | 10,4 тис. | |
| 886 тис. | 9,9% | 38,7% | 302 | щонайменше 181 | 2 933 | |
| 748 тис. | 8,3% | 43,5% | 92 | щонайменше 74 | 8 132 | |
| 644 тис. | 7,2% | 37,8% | 111 | щонайменше 73 | 5 750 | |
| 476 тис. | 5,3% | 27,7% | 307 | щонайменше 280 | 1 551 | |
| 362 тис. | 4% | 27,8% | 36 | щонайменше 33 | 10,1 тис. | |
| 336 тис. | 3,7% | 32,7% | 52 | щонайменше 43 | 3 200 | |
| 298 тис. | 3,3% | 34,2% | 120 | щонайменше 113 | 2 482 | |
| 297 тис. | 3,3% | 42,6% | 141 | щонайменше 127 | 2 107 | |
| 273 тис. | 3% | 40,2% | 82 | щонайменше 35 | 3 334 | |
| 272 тис. | 3% | 41,5% | 41 | щонайменше 37 | 6 644 | |
| 232 тис. | 2,6% | 33% | 224 | щонайменше 205 | 1 035 | |
| 213 тис. | 2,4% | 29,3% | 92 | щонайменше 85 | 2 312 | |
| 206 тис. | 2,3% | 30,8% | 78 | щонайменше 74 | 2 645 | |
| 193 тис. | 2,1% | 30,6% | 62 | щонайменше 59 | 3 109 | |
| 192 тис. | 2,1% | 26,1% | 153 | щонайменше 129 | 1 255 | |
| 186 тис. | 2,1% | 35,3% | 286 | щонайменше 261 | 651 | |
| 103 тис. | 1,2% | 29,1% | 55 | щонайменше 48 | 1 877 | |
| 75,7 тис. | 0,8% | 37,5% | 16 | щонайменше 10 | 4 732 | |
| 68,2 тис. | 0,8% | 44,1% | 68 | щонайменше 64 | 1 003 | |
| 54,3 тис. | 0,6% | 40,4% | 52 | щонайменше 52 | 1 045 | |
| 53,4 тис. | 0,6% | 40% | 10 | щонайменше 6 | 5 340 | |
| 50,4 тис. | 0,6% | 36% | 25 | щонайменше 19 | 2 016 | |
| 37,2 тис. | 0,4% | 37,5% | 8 | щонайменше 5 | 3 175 | |
| 26,9 тис. | 0,3% | 92,6% | 27 | щонайменше 17 | 997 | |
| 75,3 тис. | 0,8% | 45,5% | 44 | щонайменше 37 | 1 494 |
Parry 0 · Multi-Hit 827 Застосування позначено як «щонайменше»: лічильник рахує до 1024 застосувань за бій.
DPS за 5 сПік 46,6 тис. · середнє 19,3 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 1:27 | Black Smoke MuruteБій 1:52 | Kromede's DesireБій 4:26 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PoppiEreshkigal | 26 590 | 27 915 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AshweyEreshkigal | 19 964 | 21 338 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| MirabellaEreshkigal | 11 672 | 12 125 | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ReikonEreshkigal | 25 981 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| MagnificaEreshkigal | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Лічильник зчитав не весь бій, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PoppiEreshkigal | – | 98 115 | 2 181 | 114 316 | 231 537 | 2 | 9 |
| AshweyEreshkigal | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 139 | 210 390 | 435 853 | 0 | 7 |
| MirabellaEreshkigal | – | 106 217 | 2 213 | 917 293 | 417 776 | 3 | 11 |
| ReikonEreshkigal | – | 110 846 | 2 172 | 72 143 | 250 310 | 0 | 20 |
| MagnificaEreshkigal | – | 92 251 | 2 142 | 88 194 | 192 422 | 2 | 11 |