Проходження: Expedition
Draupnir · Exploration Бета
- Пройдено
- Час проходження: 7:01
- 5 гравців
- 11 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 10,5 тис. · 25,4% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 2:34
11 тис.DPSШкода 1,63 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
3 999Середній DPS
9 026DPS лічильника
1,69 млнШкода
62HPS
26,5 тис.Лікування
80,5%Надлишкове лікування
10,6 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 034Удари
35,5%Critical Hit
30,1%Частка призваних істот
2:44Активний час
3:06Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit35,9%
Втрачений час1%
Back Attack Hits37,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits10,5%
Parry0
Double Hits2,9%
Найбільше шкоди під ефектом
75,7%Sprint Mantra
75,7%Undefeated Mantra
74,1%Spirit's Descent
Ключові навички45,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 45,4% · Theostone: частка шкоди 1,8%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 304 тис. | 18,6% | 35,7% | 42 | 36 | 7 231 | |
| 287 тис. | 17,6% | 35,4% | 130 | 130 | 2 210 | |
| 148 тис. | 9,1% | 36,6% | 82 | 54 | 1 806 | |
| 83,6 тис. | 5,1% | 50% | 58 | 58 | 1 441 | |
| 77,3 тис. | 4,7% | 34,7% | 72 | 44 | 891 | |
| 68 тис. | 4,2% | 26,7% | 15 | 15 | 4 532 | |
| 64,6 тис. | 4% | 38,9% | 36 | 19 | 1 794 | |
| 60,1 тис. | 3,7% | 30,5% | 59 | 59 | 1 019 | |
| 54,7 тис. | 3,4% | 33,3% | 15 | 15 | 1 980 | |
| 50,9 тис. | 3,1% | 28,4% | 67 | 57 | 760 | |
| 48,6 тис. | 3% | 45,5% | 11 | 11 | 4 422 | |
| 45,8 тис. | 2,8% | 30,8% | 13 | 13 | 3 522 | |
| 43,8 тис. | 2,7% | 37,9% | 29 | 29 | 1 511 | |
| 40,3 тис. | 2,5% | 47,8% | 23 | 23 | 1 754 | |
| 39,9 тис. | 2,4% | 46,7% | 75 | 75 | 531 | |
| 38,4 тис. | 2,4% | 35,7% | 28 | 28 | 1 372 | |
| 36,4 тис. | 2,2% | 32,1% | 81 | 81 | 449 | |
| 34,8 тис. | 2,1% | 26,3% | 19 | 19 | 1 830 | |
| 31,7 тис. | 1,9% | 31,5% | 92 | 92 | 344 | |
| 29,7 тис. | 1,8% | 25% | 4 | 4 | 7 417 | |
| 11,5 тис. | 0,7% | 25% | 4 | 4 | 2 034 | |
| 11,2 тис. | 0,7% | 33,3% | 21 | 21 | 532 | |
| 11 тис. | 0,7% | 34,8% | 23 | 23 | 480 | |
| 4 321 | 0,3% | 100% | 1 | 1 | 4 321 | |
| 4 190 | 0,3% | 0% | 1 | 1 | 4 190 | |
| 406 | 0% | 0% | 1 | 1 | 406 | |
| 2 675 | 0,2% | 50% | 4 | 4 | 669 |
Parry 0 · Multi-Hit 172
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Transcendent Bakarma | 798 тис. | 48,9% | 32,4% | Вбито 1 |
| Predator Saraswati | 426 тис. | 26,1% | 39,8% | Вбито 1 |
| Phantasmal Lakshmi | 382 тис. | 23,4% | 39,9% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 27,4 тис. | 1,7% | 31% | Вбито 1 |
DPS за 5 сПік 21,9 тис. · середнє 11 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Predator SaraswatiБій 0:28 | Phantasmal LakshmiБій 0:31 | Transcendent BakarmaБій 1:29 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | 14 177 | 13 726 | 9 279 | 4 883 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| SummoneerMunin | 14 855 | 13 190 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| DôomsdayFregion | 5 991 | 7 721 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| EnterShadowTiamat | 6 342 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| CherrattyLumiel | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| StafffLumiel | – | 44 211 | 961 | 59 120 | 50 823 | 0 | 1 |
| SummoneerMunin | – | 47 625 | 1 060 | 26 501 | 10 625 | 0 | 0 |
| DôomsdayFregion | – | 40 641 | 843 | 13 671 | 7 375 | 0 | 3 |
| EnterShadowTiamat | – | 46 811 | 928 | 1 991 | 9 294 | 0 | 0 |
| CherrattyLumiel | – | 71 000 | 1 391 | 32 093 | 12 450 | 0 | 0 |