Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:41
- 5 гравців
- 26 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 9 807 · 17,9% бою · Місце 4 із 5 · Активний час 4:57
11 тис.DPSШкода 3,18 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
7 908Середній DPS
9 807DPS лічильника
3,18 млнШкода
107HPS
43,1 тис.Лікування
61,2%Надлишкове лікування
162 тис.Отримана шкода
1Смерті
1 735Удари
25,7%Critical Hit
0,8%Частка призваних істот
4:57Активний час
5:23Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit25,7%
Втрачений час8,2%
Back Attack Hits53,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits12,6%
Parry0
Double Hits2,7%
Найбільше шкоди під ефектом
98,8%Undefeated Mantra
96,2%Precision
95%Sprint Mantra
Ключові навички36,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 34,8% · Theostone: частка шкоди 2,9%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 642 тис. | 20,2% | 21,1% | 640 | 362 | 1 003 | |
| 335 тис. | 10,6% | 28,3% | 60 | 44 | 4 767 | |
| 194 тис. | 6,1% | 32% | 25 | 16 | 7 747 | |
| 184 тис. | 5,8% | 13,3% | 15 | 12 | 12,3 тис. | |
| 178 тис. | 5,6% | 31,6% | 19 | 14 | 9 381 | |
| 178 тис. | 5,6% | 22,2% | 18 | 18 | 9 873 | |
| 151 тис. | 4,8% | 23,3% | 103 | 103 | 1 470 | |
| 147 тис. | 4,6% | 23,8% | 172 | 172 | 855 | |
| 140 тис. | 4,4% | 20,7% | 29 | 29 | 4 811 | |
| 132 тис. | 4,2% | 18,6% | 140 | 140 | 944 | |
| 122 тис. | 3,8% | 34,4% | 64 | 64 | 1 900 | |
| 113 тис. | 3,6% | 26,1% | 23 | 19 | 4 930 | |
| 90,7 тис. | 2,9% | 25,6% | 117 | 117 | 775 | |
| 85,1 тис. | 2,7% | 37,5% | 8 | 8 | 7 069 | |
| 83,8 тис. | 2,6% | 23,1% | 13 | 13 | 6 444 | |
| 83,1 тис. | 2,6% | 12,5% | 24 | 20 | 3 462 | |
| 58,4 тис. | 1,8% | 96,2% | 78 | 37 | 748 | |
| 51,7 тис. | 1,6% | 29,7% | 37 | 37 | 1 399 | |
| 49,9 тис. | 1,6% | 14,3% | 42 | 42 | 1 188 | |
| 40,6 тис. | 1,3% | — | 0 | 0 | — | |
| 35,7 тис. | 1,1% | 16% | 81 | 29 | 441 | |
| 32,1 тис. | 1% | 22,2% | 18 | 18 | 1 782 | |
| 26,1 тис. | 0,8% | 0% | 6 | 6 | 4 352 | |
| 22,3 тис. | 0,7% | 33,3% | 3 | 2 | 7 434 |
Parry 0 · Multi-Hit 307
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Ultimate Berk | 1,25 млн | 39,3% | 23,7% | Вбито 1 |
| Enhanced Harcon | 719 тис. | 22,6% | 24,7% | Вбито 1 |
| Neglected Gadioton | 630 тис. | 19,8% | 26,4% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 578 тис. | 18,2% | 32,6% | Вбито 22 |
DPS за 5 сПік 32,2 тис. · середнє 11 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:05 | Enhanced HarconБій 1:19 | Ultimate BerkБій 2:23 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| mimiiMaouYustiel | 18 655 | 19 611 | 15 721 | 12 550 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| DesireeBeritra | 18 262 | 19 748 | 14 743 | 12 162 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| lisagLumiel | 11 249 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 9 288 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| 왕왕왕왕Nania | 13 946 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 6 550 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| LLKBISITriniel | 6 123 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| mimiiMaouYustiel | – | 69 192 | 1 414 | 38 941 | 46 566 | 0 | 0 |
| DesireeBeritra | – | 70 948 | 1 486 | 22 841 | 84 140 | 0 | 8 |
| lisagLumiel | – | 70 615 | 1 392 | 43 093 | 161 993 | 1 | 1 |
| 왕왕왕왕Nania | – | 70 366 | 1 485 | 50 883 | 81 488 | 0 | 4 |
| LLKBISITriniel | – | 62 718 | 1 213 | 175 206 | 187 333 | 1 | 3 |