Проходження: Expedition
Urugugu Canyon · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 10:57
- 5 гравців
- 26 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 12 тис. · 24,4% бою · Місце 1 із 5 · Активний час 7:14
11,9 тис.DPSШкода 5,24 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
8 667Середній DPS
12 тис.DPS лічильника
5,70 млнШкода
319HPS
210 тис.Лікування
38,5%Надлишкове лікування
371 тис.Отримана шкода
0Смерті
1 686Удари
42,2%Critical Hit
7:41Активний час
7:56Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit41,6%
Втрачений час0,5%
Back Attack Hits70,2%
Частка влучань100%
Perfect Hits19,4%
Parryнемає
Double Hits9,1%
Найбільше шкоди під ефектом
98,5%Light of Protection
74,9%Murderous Burst
74,5%Fury
Ключові навички45,6% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 56,8% · Theostone: частка шкоди 0,1%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 943 тис. | 18% | 36% | 353 | 188 | 2 671 | |
| 845 тис. | 16,1% | 31,7% | 382 | 203 | 2 212 | |
| 600 тис. | 11,5% | 100% | 88 | 68 | 6 821 | |
| 423 тис. | 8,1% | 50% | 10 | 10 | 42,3 тис. | |
| 422 тис. | 8,1% | 100% | 32 | 32 | 13,2 тис. | |
| 369 тис. | 7% | 26,7% | 90 | 83 | 4 097 | |
| 237 тис. | 4,5% | 16,7% | 18 | 18 | 13,2 тис. | |
| 187 тис. | 3,6% | 28,6% | 56 | 52 | 3 347 | |
| 170 тис. | 3,2% | 26,9% | 67 | 62 | 2 538 | |
| 161 тис. | 3,1% | 21,9% | 73 | 71 | 2 206 | |
| 142 тис. | 2,7% | 27,3% | 44 | 22 | 3 218 | |
| 132 тис. | 2,5% | 97,3% | 74 | 33 | 1 779 | |
| 119 тис. | 2,3% | 29,7% | 37 | 19 | 3 215 | |
| 97 тис. | 1,9% | 37,5% | 8 | 8 | 12,1 тис. | |
| 82,6 тис. | 1,6% | 57,9% | 19 | 11 | 4 347 | |
| 76,6 тис. | 1,5% | 43,8% | 16 | 13 | 4 788 | |
| 73,7 тис. | 1,4% | 14,3% | 7 | 7 | 10,5 тис. | |
| 72,8 тис. | 1,4% | 20% | 20 | 10 | 3 641 | |
| 46,5 тис. | 0,9% | 100% | 29 | 29 | 1 605 | |
| 31,8 тис. | 0,6% | 38,5% | 13 | 13 | 2 447 | |
| 7 061 | 0,1% | 33% | 97 | 95 | 73 |
Parry немає · Multi-Hit 433. Тут невідомо: Block, Endurance, Уникнуто, Invincible.
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| 2,37 млн | 45,2% | 40,5% | Вбито на 4:00 | |
| 1,32 млн | 25,1% | 41,3% | Вбито на 1:32 | |
| 1,31 млн | 25,1% | 42,2% | Вбито на 1:43 | |
Urugugu Slayer | 85,3 тис. | 1,6% | 41,7% | Вбито на 0:11 |
| 66,1 тис. | 1,3% | 64,7% | Вбито на 0:20 | |
| 53 тис. | 1% | 76,9% | Вбито на 0:06 | |
| 26,4 тис. | 0,5% | 40% | Вбито 1 · Залишилось здоров'я 40,5% | |
Urugugu Mage | 9 768 | 0,2% | 50% | Вбито на 0:35 |
Blazing Totem | 8 | 0% | 0% | Вбито 4 |
DPS за 5 сПік 36,8 тис. · середнє 11,9 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Guardian Captain RaurБій 1:34 | Judge UrahumБій 1:43 | Divine AuldorБій 4:02 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ArtanNania | 15 384 | 13 667 | 9 768 | 8 667 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| KohanaKromede | 15 118 | 11 674 | 8 653 | 8 165 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ChocoSlayerAtiel | 14 782 | 10 382 | 9 102 | 7 948 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| badmansTiamat | 11 684 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 8 923 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| TinkabelKromede | 6 382 | 5 815 | 4 246 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ArtanNania | – | 87 938 | 1 877 | 210 170 | 370 737 | 0 | 6 |
| KohanaKromede | – | 91 555 | 1 700 | 89 203 | 310 466 | 0 | 3 |
| ChocoSlayerAtiel | – | 80 741 | 1 519 | 227 105 | 429 173 | 2 | 10 |
| badmansTiamat | – | 81 402 | 1 666 | 298 394 | 474 483 | 0 | 1 |
| TinkabelKromede | – | 85 459 | 1 601 | 575 336 | 81 763 | 1 | 5 |