Проходження: Expedition
Fire Temple · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 5:41
- 5 гравців
- 16 вбивств
- Європа
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 34,8 тис. · 22,2% бою · Місце 2 із 5 · Активний час 3:47
34,4 тис.DPSШкода 7,98 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
23,4 тис.Середній DPS
34,7 тис.DPS лічильника
7,98 млнШкода
162HPS
55,6 тис.Лікування
19,8%Надлишкове лікування
223 тис.Отримана шкода
0Смерті
2 367Удари
54,1%Critical Hit
3:47Активний час
3:50Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit54,1%
Втрачений час1%
Back Attack Hits81,3%
Частка влучань100%
Perfect Hits9,9%
Parry0
Double Hits7,7%
Найбільше шкоди під ефектом
99,4%Undefeated Mantra
96,3%Exploit Weakness
89,2%Light of Regeneration
Ключові навички54,9% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 68,2% · Theostone: частка шкоди 0,3%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,39 млн | 30% | 50,7% | 298 | 144 | 8 033 | |
| 1,36 млн | 17,1% | 48,4% | 64 | 37 | 21,3 тис. | |
| 628 тис. | 7,9% | 48,6% | 453 | 73 | 1 387 | |
| 567 тис. | 7,1% | 51,3% | 372 | 96 | 1 525 | |
| 521 тис. | 6,5% | 53,6% | 252 | 72 | 2 067 | |
| 284 тис. | 3,6% | 97,6% | 127 | 60 | 2 238 | |
| 275 тис. | 3,4% | 53,2% | 111 | 111 | 2 480 | |
| 261 тис. | 3,3% | 45,8% | 96 | 96 | 2 719 | |
| 247 тис. | 3,1% | 55,6% | 81 | 49 | 3 048 | |
| 243 тис. | 3% | 30,2% | 43 | 33 | 5 647 | |
| 213 тис. | 2,7% | 42,9% | 42 | 34 | 5 079 | |
| 213 тис. | 2,7% | 61,2% | 255 | 156 | 836 | |
| 178 тис. | 2,2% | 57,4% | 68 | 68 | 2 611 | |
| 140 тис. | 1,8% | 63,6% | 11 | 7 | 12,7 тис. | |
| 111 тис. | 1,4% | 60% | 5 | 4 | 22,1 тис. | |
| 99,3 тис. | 1,2% | — | 0 | 0 | — | |
| 93,8 тис. | 1,2% | 76,5% | 17 | 11 | 5 518 | |
| 63 тис. | 0,8% | 41,7% | 12 | 6 | 5 247 | |
| 44,3 тис. | 0,6% | 18,8% | 16 | 6 | 2 769 | |
| 23,6 тис. | 0,3% | 57,5% | 40 | 37 | 590 | |
| 22 тис. | 0,3% | 0% | 4 | 2 | 5 496 |
Parry 0 · Multi-Hit 1 554
Ціль
| Ціль | Шкода | Частка | Critical Hit | Результат |
|---|---|---|---|---|
| Kromede's Desire | 3,54 млн | 44,4% | 55,8% | Вбито 1 |
| Black Smoke Murute | 1,88 млн | 23,5% | 52,3% | Вбито 1 |
| Red Spark Ignus | 1,77 млн | 22,2% | 54,6% | Вбито 1 |
| Silver Blade Rotan | 172 тис. | 2,2% | 51,2% | Вбито 1 |
| Інші цілі | 620 тис. | 7,8% | 48% | Вбито 10 |
DPS за 5 сПік 98,8 тис. · середнє 34,4 тис. (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Red Spark IgnusБій 0:48 | Black Smoke MuruteБій 0:51 | Kromede's DesireБій 2:11 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AmaretHithanya | 64 553 | 51 205 | 34 384 | 30 190 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| GeraltEreshkigal | 43 686 | 49 290 | 21 471 | 22 133 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ÐraessaKromede | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 071 | 8 244 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| AtiHanmaYustiel | 45 577 | 43 254 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| mag1sTeerNAtiel | 39 091 | 37 593 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AmaretHithanya | – | Вивантаження проходження цього не вказують | 2 687 | 410 121 | 69 549 | 0 | 8 |
| GeraltEreshkigal | – | 115 383 | 2 419 | 136 755 | 260 750 | 1 | 4 |
| ÐraessaKromede | – | 102 533 | 2 164 | 54 213 | 187 144 | 1 | 3 |
| AtiHanmaYustiel | – | 126 290 | 2 424 | 55 646 | 223 103 | 0 | 3 |
| mag1sTeerNAtiel | – | 137 821 | 2 510 | 6 072 | 37 663 | 0 | 5 |