Проходження: Expedition
Krao Cave · Conquest Бета
- Пройдено
- Час проходження: 6:30
- 5 гравців
- 28 вбивств
- Азія (Японія та Південно-Східна Азія)
Розбивка
Усі бої з босами · DPS лічильника 9 701 · 17,1% бою · Місце 3 із 5 · Активний час 4:05
9 770DPSШкода 2,90 млн
За лічильником одного з учасників групи.
Усе проходження, разом із боями між босами
7 422Середній DPS
9 166DPS лічильника
2,90 млнШкода
256HPS
100 тис.Лікування
48,8%Надлишкове лікування
18,7 тис.Щити
151 тис.Отримана шкода
0Смерті
776Удари
32,2%Critical Hit
4:05Активний час
5:16Total Battle Time
Що визначило цей DPS
Critical Hit32,2%
Втрачений час17,8%
Back Attack Hits18,8%
Частка влучань100%
Perfect Hits3,1%
Parry0
Double Hits2,8%
Ключові навички43,3% шкоди
Critical Hit: частка шкоди 41,7% · Theostone: частка шкоди 1,5%
| Навичка | Шкода | Частка | Critical Hit | Удари | Застосування | Середній удар |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 489 тис. | 16,9% | 100% | 52 | 26 | 9 411 | |
| 392 тис. | 13,5% | 19,6% | 250 | 119 | 1 567 | |
| 375 тис. | 12,9% | 18,6% | 70 | 49 | 5 354 | |
| 276 тис. | 9,5% | 5,9% | 17 | 13 | 16,2 тис. | |
| 261 тис. | 9% | 30% | 10 | 10 | 26,1 тис. | |
| 171 тис. | 5,9% | 25% | 20 | 14 | 8 556 | |
| 153 тис. | 5,3% | 26,3% | 38 | 25 | 4 029 | |
| 148 тис. | 5,1% | 11,5% | 26 | 21 | 5 692 | |
| 129 тис. | 4,4% | 15,3% | 98 | 98 | 1 316 | |
| 108 тис. | 3,7% | 92,3% | 78 | 38 | 1 385 | |
| 88,4 тис. | 3% | 10,5% | 19 | 14 | 4 653 | |
| 73,1 тис. | 2,5% | 58,3% | 12 | 6 | 6 090 | |
| 62,2 тис. | 2,1% | 21,4% | 14 | 9 | 4 445 | |
| 40,6 тис. | 1,4% | 25% | 4 | 4 | 10,1 тис. | |
| 31,4 тис. | 1,1% | 16,7% | 6 | 6 | 5 233 | |
| 28 тис. | 1% | 33,3% | 18 | 18 | 1 558 | |
| 25,2 тис. | 0,9% | 9,1% | 11 | 11 | 2 292 | |
| 22,7 тис. | 0,8% | 9,1% | 11 | 4 | 2 060 | |
| 16,5 тис. | 0,6% | 26,3% | 19 | 17 | 869 | |
| 9 771 | 0,3% | 0% | 3 | 3 | 3 257 |
Parry 0 · Multi-Hit 204
DPS за 5 сПік 42,8 тис. · середнє 9 770 (біла лінія), інші сірим
DPS кожного гравця на кожному босі й за все проходження за лічильником DPS RiftConsole, з розбивкою лічильника для кожного бою з босом і тим, як перевірено кожну цифру.
Цифри — це те, що повідомляють вивантаження групи, а кожна позначка вказує, як перевірено цифру. Як працюють перевірки
DPS за босами, потім за все проходження
| Гравець | Neglected GadiotonБій 1:00 | Enhanced HarconБій 1:18 | Ultimate BerkБій 2:38 | Усе проходження | Очки гри | Перевірка |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RURURURUYustiel | 25 614 | 28 687 | 14 224 | 15 873 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено гравцем |
| y4yaEreshkigal | 11 318 | 11 949 | 9 593 | 8 210 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| ハンゾーEreshkigal | 13 323 | 12 997 | 6 165 | 7 627 | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| kissiawNezekan | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 14 917 | 6 654 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
| GreenRangerBeritra | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | 6 419 | Гравець був у полі зору не весь час, тому DPS немає | Очки гри повідомляє лише власне вивантаження гравця | Заявлено учасником групиВиміряно лічильником DPS учасника групи |
Група
Коли кожен гравець був у групі (UTC) і що лічильник нарахував за все проходження.
| Гравець | У групі (UTC) | Combat Power | Item Level | Лікування | Отримана шкода | Смерті | Ідеальні ухиляння |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RURURURUYustiel | – | 68 765 | 1 238 | 137 250 | 98 791 | 0 | 2 |
| y4yaEreshkigal | – | 43 460 | 747 | 9 882 | 34 831 | 1 | 3 |
| ハンゾーEreshkigal | – | 45 867 | 863 | 33 583 | 86 033 | 1 | 6 |
| kissiawNezekan | – | 65 567 | 1 291 | 100 393 | 151 383 | 0 | 3 |
| GreenRangerBeritra | – | 65 659 | 1 279 | 38 535 | 103 167 | 3 | 2 |